Спецпроєкти

Знову Каньє. Тепер він придумав створити християнський TikTok


Учора у твітері американський репер Каньє Вест запропонував помолитися за те, щоб йому вдалося домовитись із керівництвом відеоплатформи TikTok про нову версію програми, – християнську.

«Молимося за колаборацію з TikTok, щоб створити його християнську версію, яка буде безпечною для дітей і світу. В ім’я Ісуса. Амінь», – йдеться у твіті.

15 вересня у США TikTok можуть заблокувати. На думку Дональда Трампа, китайський застосунок збирає забагато даних про американських користувачів, тому має бути або забанений у США, або викуплений американською компанією.

Каньє Вест раніше висунувся у президенти США. На свою першу передвиборчу зустріч Вест вдягнув жилетку з написом Security, а на голові було виголено 2020. Він, зокрема, запропонував підтримати мільйоном доларів жінок, які народжуватимуть,  і закликав до лояльнішої політики стосовно мігрантів.

Перед цим, ще у 2019 році, Каньє заявив, що співатиме тільки релігійну музику, і намагався будувати житло для бездомних, але його наказали знести, тому що будівництво було непогоджене з місцевою владою.

Дружина Каньє, Кім Кардаш’ян, писала, що у чоловіка біполярний розлад особистости, тому він приймає імпульсивні рішення.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь