Спецпроєкти

Перша передвиборча зустріч, дивні твіти, Jay Z– віцепрезидент: останнє від Каньє Веста


У понеділок ввечері приблизно протягом години твітер Каньє Веста наповнювався потоком не до кінця зрозумілих твітів. В одному з них він поскаржився на спроби дружини Кім Кардаш’ян помістити його в лікарню: «Кім намагалася привезти лікаря, щоб закрити мене з лікарем», «Якщо мене закриють, як Манделу, ви всі знатимете, чому», «Кріс [Дженнер] і Кім, наберіть мене зараз».

Репер також кілька разів порівняв своє становище з фільмом жахів  «Пастка» режисера Джордана Піла. Після цього він видалив більшість твітів, зрештою написавши «Я сконцентруюся на музиці зараз», і оголосив про реліз нового альбому в п’ятницю.

Перед цим, у неділю, 19 липня, Каньє Вест провів свою першу зустріч в межах передвиборної кампанії.

Репер з’явився на публіці в бронежилеті з написом Security, а на його потилиці було виголена цифра 2020.

Зустріч відбулася в місті Норт-Чарлстон (штат Південна Кароліна). Під час виступу він порушував різні теми, зокрема говорив про міжнародну торгівлю, релігію, аборти та збройний потенціал країни.

Зачепивши тему абортів, Вест розповів про те, що його батько був проти його народження, проте мати зберегла йому життя. Після цих слів музикант розплакався.

Вест уточнив, що не пропонує заборонити аборти і зробити їх незаконними. На думку Веста, ті, хто народжує, повинні отримувати матеріальну підтримку. «Кожна жінка, яка народжує дитина, повинна отримати мільйон доларів. У мене немає фінансування для цього, але у мене є платформа, щоб висунути цю  ідею», – наголосив Вест.

Музикант також висловився щодо імігрантів. За його словами, мігранти працюють на США і підтримують Сполучені штати, тож їм потрібно дати можливість бути вільними.

Також під час мітингу він назвав вже друге ім’я кандидата на пост віцепрезидента. На цьому пості він хоче бачити репера Jay Z (чи цього хоче сам Jay Z  невідомо). Першою кандидаткою була проповідниця зі штату Вайомінг Мішель Тідбол. Він уточнив, що якщо переможе на виборах, то запропонує Тідбол іншу посаду у президентській адміністрації.

Попри оголошення передвиборчої кампанії, Каньє Вест офіційно зареєстрований як незалежний кандидат поки що лише у штаті Оклахома. 

Водночас є вже декілька версій, навіщо Вест балотується у президенти. Одні вважають, що мета Каньє – не кабінет Білого дому, а відбирання голосів афроамериканців у головного конкурента Трампа – колишнього віцепрезидента Джо Байдена. Інші – що або Вест таким чином піарить свій новий альбом, або в репера проблеми із психічним здоров’ям і зараз період загострення.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь