Спецпроєкти

Як це – пробігти 500 кілометрів задля доброї справи? Розповідаємо про ультрамаратон єдности «Сталевий гарт»


Другий всеукраїнський ультрапробіг єдности «Сталевий гарт» завершився! 24 серпня на День Незалежности України четверо українських бігунів – Андрій Ткачук, Володимир Сковородка, Микола Перехожук та Віктор Гребельський – фінішували в Києві.

За 10 днів – з 15 серпня до 24 серпня – ультрамаратонці подолали шалену відстань – 500 кілометрів. Стартувавши з Дніпра, вони завершили свій ультрапробіг у Києві під час святкового «Забігу у вишиванках».

Як відбувався пробіг день за днем, можна прочитати тут і тут.

Подивіться, як бігунів зустрічали на фініші:

Це було неймовірно!!!⚡Ми це ЗРОБИЛИ! Неймовірних 5️⃣0️⃣0️⃣ км позаду! Безліч позитивних вражень і унікальних знайомств та гордість за нашу справу з приправою сильної і одночасно приємної втоми – це рецепт нашого сталевого сплаву, формула СТАЛЕВОГО ГАРТУ! 🔥 ДЯКУЮ ВСІМ 🙏Ультрапробіг єдності "Сталевий Гарт 2020" – 500 км за 10 днів відбувся і обов'язково буде продовження – підписуйтеся та слідкуйте за Ультрапробіг єдності "Сталевий Гарт 2021" – 500 км за 10 днів!

Опубліковано Ігором Мишком Понеділок, 24 серпня 2020 р.

Спортсмени відвідали загалом 9 міст та ще більше сіл і селищ: Дніпро – Кам’янське – Кременчук – Світловодськ – Чигирин – Черкаси – Канів – Трипілля – Київ. До учасників пробігу в різних містах та селищах долучалися місцеві жителі та представники бігової спільноти міст.

Усі учасники ультрапробігу – не новачки у подоланні ультрамаратонських дистанцій. Утім, такий челендж навіть для досвідчених бігунів є серйозним випробуванням для здоров’я. Стартувало 5 учасників, проте після майже половини подоланої дистанції один з них вирішив не продовжувати рух через травму коліна.

 

 

Щодня бігуни починали свій ранок о 6 годині. Вони долали по 50 км на день, попри 30-градусну спеку, розпалений асфальт та біль у м’язах.

Самі бігуни розповідають, що найдужче їм додавали наснаги добровольці, які їх супроводжували на деяких дистанціях. Це дуже підтримувало та надихало бігунів, давало відчуття єдности, чому і був присвячений ультрапробіг.

Доброчинна складова

Крім мети популяризувати спорт, бігуни мали ще й благодійну мету –  зібрати 600 тисяч гривень для фонду «Повернись живим», щоб придбати необхідні на передовій мобільні комплекси спостереження.

Так, за 10 днів бігунам вдалося зібрати близько 9910 грн. Утім, збір коштів ще відкрито і ви можете долучитися будь-якою зручною сумою.

Підтримати українських захисників можна за посиланням.

Ігор Мишко
Організатор ультрапробігу «СТАЛЕВИЙ ГАРТ 2020»
«Безліч позитивних вражень і унікальних знайомств та гордість за нашу справу з приправою сильної і одночасно приємної втоми – це рецепт нашого сталевого сплаву, формула СТАЛЕВОГО ГАРТУ».

«Дуже вразило, як нас активно підтримували люди в регіонах. Усім сподобалась ідея нашої ініціативи, і вони щиро хотіли нас підтримати. Кам’янське, Крменчук, Чигирин, Черкаси, Канів дуже хвилювалися за перебіг події і рівень підтримки – нас розташовували на ночівлю у школах, дитсадках, гуртожитках.  Місцеві жителі допомагали з їжею, відпочинком, транспортом. Був дуже класний масовий фініш: люди нас чекали, підтримували, зустрічали оплесками, всі учасники заслужено отримали на пам’ять сталеві медалі», – додає Ігор.

Зараз ультрабігуни відпочивають, діляться враженнями та вже готують фільм про ультрапробіг, який невдовзі представлять широкій авдиторії.

Наразі ж бігуни підготували короткий проморолик про те, як відбувався пробіг.

Перше промо відео із Ультрапробіг єдності "Сталевий Гарт 2020" – 500 км за 10 днівНагадую вам про два челенджі 😉:Мій для Благодійного фонду Таблеточки (https://tabletochki.org/), який підтримує дітей з онкозахворюваннями в Україні на платформі KIND Challenge.Посилання на сторінку, через яку можна зробити донат:http://bit.ly/Brodiaharunkindchallenge#Brodiaharunkindchallenge #ДобрийБігун #ДобрийБіг #KindChallenge #Tabletochki #Таблеточки #СталевийГарт2020Наш загально командний челендж для фонду Повернись живимТут посилання на сторінку, через яку можна зробити донат для цього фонду:https://kindchallenge.net/user/5f353d1a085d87000726de79

Опубліковано Бродягою Андрієм Пʼятниця, 21 серпня 2020 р.

P.S.: Організатори вже анонсували ультрапробіг єдности у 2021. Бігуни долатимуть ту ж відстань, 500 км, з 15 по 24 серпня уже з новим маршрутом – від Харкова до Києва через Тростянець, Суми, Ромни, Прилуки та Бровари.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐