Спецпроєкти

У США запустять свій аналог «Євробачення»


У США з’явиться свій аналог найвідомішого пісенного конкурсу «Євробачення» (The Eurovision Song Contest) – The American Song Contest, повідомляє Variety.

Його проведуть у грудні 2021 року.

В американській версії шоу змагатимуться артисти з 50 штатів. За правилами шоу не відрізнятимуться від оригінальної версії. Брати участь зможуть як сольні виконавці, так і дуети або гурти до 6 осіб, виконуюч різні жанри музики.

Для проведення American Song Contest буде створена Американська академія пісенного конкурсу, яка складатиметься з артистів та представників музичної індустрії. Таким чином, журі разом із телеглядачами обиратимуть виконавців з кожного штату. Після відбіркових етапів проведуть півфінал та фінал.

Проєкт – дітище продюсера Крістера Бьоркмана, який, як і персонаж Вілла Феррелла у фільмі «Євробачення: Історія вогняної саги», є відданим шанувальником шоу. Він представляв Швецію у 1992 році, але не виграв, той рік належав Лінді Мартін з Ірландії.

«”Євробачення” було проектом мрії з самого мого дитинства. Це велика честь – використовувати своє знання формату, відтворити його з нуля і піднести аудиторії, яка абсолютно з ним не знайома», – заявив Крістер Бьоркман.

Цього року «Євробачення» мало пройти в травні в Роттердамі, але конкурс відмінили через пандемію коронавірусу.  Водночас вже триває підготовка до «Євробачення-2021». Україну представлятиме гурт Go_A.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь