Спецпроєкти

«Нас не чують». Українські зірки мітингують під Кабміном проти заборони концертів


Нещодавно уряд ухвалив рішення про часткову заборону проведення концертів. Виняток зроблять тільки для тих організаторів, для кого ця економічна діяльність – єдине джерело прибутку.

Зараз під будівлею Кабінету міністрів зібралося близько ста людей, які виступають проти заборони концертів. Серед них українські зірки: Alyona Alyona, Аліна Паш, Ольга Полякова, Андрій Джеджула та інші. 

Про це повідомляє кореспондент Інтерфакс-Україна.

Мітингувальники виступають із лозунгами: «Кабмін, не порушуй конституцію», «Ми проти дискримінації», «Нас не чують».

Протестувальники зазначають – влада повинна не встановлювати вибіркові карантинні обмеження, а розробляти рішення, які могли б підтримувати українську музичну індустрію в такі складні часи.

«Ми довго терпіли і дотримувалися всіх карантинних обмежень, поважаючи думку і позицію влади. Спочатку ми повністю зупинилися, за що не отримували ніяких компенсацій, потім організовували концерти з дотриманням вимог уряду з розміщення однієї людини на 5 квадратних метрів.

Але з останніми діями КМУ у вигляді постанови 720 від 26.08.20 ми вже не можемо миритися. Тепер організаторів поділяють ще й за таким принципом: ті, що при реєстрації бізнесу вибрали “концертний” КВЕД як основний, мають право проводити культурні заходи. Усі інші – ні. Хоча насправді всі розуміють, що основний КВЕД – це формальність при реєстрації СПД, і взагалі КВЕДи потрібні тільки для статистики.

Це рішення остаточно зламає музичну індустрію в Україні».

Світлини в матеріалі: IEGOR SHUMIKHIN

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь