Спецпроєкти

У Нідерландах залучили корів до боротьби зі стресом


У Нідерландах винайшли спосіб боротьби зі стресом і заробити на цьому. Відповідну послугу надають кілька ферм по всій країні.

Про це повідомляє ВВС.

Практику назвали «koe knuffelen», що в перекладі з голландської означає «обіймати корову». За словами прихильників цього тренду, тепле тіло і великий розмір корів сприяє заспокоєнню і виробленню гормону окситоцину, а він своєю чергою допомагає в боротьбі зі стресом.

«Обіймати корову – це унікальний досвід. Було доведено, що серцебиття корови надає розслабляючу дію на людину», – йдеться на сайті однієї з ферм.

За словами Прері Конлон, професійної консультантки і клінічної директорки платформи для консультацій з ветеринарами, на людину позитивно впливає спілкування з кіньми. І йдеться не про верхову їзду, а про час, проведений з тваринами.

«Оскільки корова, як і людина, є хижою твариною і має схожу з нею поведінку, я абсолютно розумію, як це може бути корисно для терапії. Не говорячи вже про те, що обійми з тваринами загалом вивільняють ці “хороші” нейромедіатори», – пояснила Конлон.

Раніше ми розповідали, що дослідники з Університету Лідса провели експеримент, який довів, що спостереження за милими тваринами може знизити стрес. 19 осіб, 15 з яких – студенти, пів години дивилися відео з квоками.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь