Спецпроєкти

На редакцію одеського онлайн-ЗМІ напали напередодні місцевих виборів


Сьогодні, 21 жовтня, вночі на редакцію видання «Альтернатива.орг» в Овідіополі Одеської області напали. Невідомі закинули в приміщення коктейль Молотова.

Про це повідомляють на сайті Національної спілки журналістів.

А напередодні, 17 жовтня, головного редактора «Альтернативи» Романа Варшанідзе побили троє невідомих під час зйомок.

У приміщенні обгоріли меблі, підлога, але редакція та техніка вціліли, оскільки сусіди змогли до приїзду пожежних загасити полум’я.

01/3

«Альтернатива.орг» опублікувала відео звернення головного редактора Романа Варшанідзе. Ролик записали на тлі обгорілої редакції. За його словами, свідки бачили двох невідомих, які розбили вікно та кинули пляшку із запалювальною сумішшю всередину.

 

«Напередодні місцевих виборів побиття незалежного журналіста та підпал його редакції є актами залякування журналістів не лише на Одещині, а й в усій Україні. Правоохоронці мають демонструвати належні зусилля для розкриття цих злочинів та убезпечення працівників ЗМІ в цей виборчий час», – заявили в НСЖУ.

Раніше ми розповідали, що в Україні за вересень 2020 року зафіксували 15 випадків порушень свободи слова. Про це свідчать дані щомісячного моніторингу Інституту масової інформації «Барометр свободи слова», оприлюднені 7 жовтня.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎