Спецпроєкти

Редакторка тиждень тестувала сексіграшку Satisfyer Pro Traveler і розповідає, чого від неї очікувати


Я довго наважувалася на оновлення своєї скромної сексартилерії з трьох іграшок, і нарешті це відбулося. Satisfyer Pro Traveler – це гігієнічний та непомітний девайс, який коштує навіть трохи менше, ніж пропонує за свою ціну. Розповідаю, як він працює і в яких конфігураціях від нього можна отримати максимум.

Чому саме ця модель

Satisfyer – це німецький бренд, який збагатив індустрію сексіграшок технологією Air Pulse.  Іграшка з цією технологією стимулює клітор, соски та загалом шкіру без доторку, а у вакуумі. Стимулятор Satisfyer Pro Traveler вийшов у 2018 році з таким коментарем виробника: «Куди б вас не привели ваші подорожі, цей дорогоцінний камінь буде поруч. Він забезпечить інтенсивний оргазм на іншому рівні. Завдяки надзвичайній технології пульсуючих хвиль ви “дійдете”, де б ви не були, не пропускаючи піку задоволення».

До іграшки я мала два запити: нею можна гратися, не напружуючи руку під час кліторальної стимуляції, і розміру вона має бути якомога меншого. Віброкуля не сподобалась як ідея загалом, а от вакуумний Satisfyer зацікавив можливістю безконтактного оргазму. Плюс, від знайомих дівчат та працівників сексшопу я чула про нього доволі багато хорошого.

01/4

Satisfyer Pro Traveler здався мені влучною моделлю ще й тому, що має чохол, який захищає від забруднень і робить девайс схожим радше на вейп, ніж на інтимну цяцьку.

Головні характеристики девайсу такі: 

  • технологія Air-Pulse – стимулює не вібрація, а повітря, яке всотується з різною інтенсивністю
  • водонепроникний
  • виготовлений з медичного силікону
  • має магнітну кришку
  • працює в 11 режимах
  • заряджається за півтори години на магніті

Як він працює і що можна придумати

01/2

Виробник рекомендує перед використанням змащуватись лубрикантом (на водній основі), але я не дуже чутлива, тож у моєму випадку ефект однаковий що з ним, що без нього. Та все ж раджу змаститись, бо жінки часто скаржаться, що з третього режиму тревелер «б’є молотком». Мене особисто б’є із шостого. Також з третього режиму він помітно гучнішає, але прикладеним до шкіри його майже не чути. 

Вмикається тревелер затисканням кнопки «+», і так само вимикається. Принцип його роботи схожий на дрібне та інтенсивне всмоктування, абсолютно не схоже на те, що відчуваєш при оральному сексі. Спершу відчуття нагадували просто приємний лоскіт  і тільки трошки наближували оргазм, тому довелося прилаштуватися – але не лякайтесь, так буває часто. На другий-третій раз ви відкалібруєтесь. 

Безконтактна стимуляція повітрям відрізняється від вібро. В другому випадку відчуття рівні з першої секунди й до кінця. А з тревелером вони поглиблюються та розширюються, тобто розсереджуються з клітора на вульву загалом. Оргазм на третьому режимі – більш ніж інтенсивний.

Від найпотужнішого режиму кінчити складно, бо він дуже агресивний, але з середніх хвиль я доходжу менше ніж за хвилину. У гарячій воді відчуття гостріші, тож там іще швидше. І до речі, іграшку можна просто підкласти під себе сидячи та дійти без доторків.

Тревелер справді майже вирішує проблему кліторальної стимуляції під час догі-стайл: я можу більше не концентруватися на виснажливих рухах рукою, а тільки притримувати девайс під зручним кутом. 

Ця модель також дала можливість моєму новому партнерові не возитися з малочутливим клітором під час першого сексу. Раніше очікування інтиму бувало навіть більш приємним, ніж він сам – багато в чому це залежало від вправності пальців та язика людини, на що одразу розраховувати не варто. Однак коли в сексі з нами був тревелер, оргазм наставав без заминки. Партнер або просто притримував іграшку, як я, або, крім цього, стимулював мене ще чимось. Стимуляція з тревелером, яка нарешті невідворотно веде до оргазму, зекономила багато сил і розширила спектр мого задоволення.

Вердикт: раджу, бо у співвідношенні ціни та можливостей девайс неперевершений.

Відгук користувачки, яка має 4 девайси від Satisfyer

З усіх чотирьох моделей Satisfyer, які в мене є, ця моя улюблена. Крім цієї, є ще Pro Deluxe, Pro plus vibration і Pro 4 couples. Усі вони хороші і мають свої плюси, але ця більш ніж хороша. У неї є чохол, який захищає іграшку від випадково вмикання. Мені подобається, що її легко тримати в руці і що кнопки розташовані зручно, щоб змінювати інтенсивність навіть під час процесу. 

Завдяки мініатюрному розміру іграшка також добре працює під час проникнення, якщо вам окей тримати її при використанні. Пристрій заряджається доволі швидко і просто. Усі моделі акумуляторів Satisfyer мають однакову систему зарядки та кабель, що робить їх сумісними з будь-якими іншими іграшками виробника. Хіба ця модель може бути трохи вередливою через форму корпусу.

Якщо у вас ніколи не було іграшки з Air-pulse, відчуття будуть неперевершені, як легке всмоктування, з м’якою пульсацію на кліторі. Начебто як інтенсивний оральний секс, але ні. Дуже важко точно описати. До того, як я купила її, не відчувала, що інші іграшки подобаються мені цілком. Оргазми, які я відчуваю від цього сатисфаєра, – глибокі, пульсуючі, інтенсивні по всьому тілі. Здебільшого мені важко догодити такою стимуляцією, але це виняток.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь