Спецпроєкти

Українських школярів навчатимуть інноваційних навичок: що це буде


Українських учнів навчатимуть інноваціям та підприємництву. Такий проєкт запускають «Київстар» та Global Office. Ці навички школярі зможуть застосувати на прктиці.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Тривалість курсу – два тижні. У компанії Київстар відзначають, що їхня місія – використовувати новітні технології, відкривати нові можливості та змінювати життя на краще.

«Ми впевнені, що розвиток підприємницького духу та інноваційного мислення не тільки допоможе підліткам бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці в майбутньому, а й підштовхне створювати революційні ідеї, які будуть розвивати нашу країну і світ», – розповіла директорка з корпоративних комунікацій Київстар Анна Захараш.

Що передбачає курс?

Понад 600 учнів з 50 українських шкіл зареєструвалися на онлайн-курс, який триватиме з 16 по 27 листопада. Організатори підготували для школярів:

  • пізнавальні вікторини;
  • конкурс на найкращий підприємницький проєкт;
  • заняття з менторами: 10 іноземних представників і понад 20 співробітників Київстар;
  • лекції з основ підприємництва, маркетингу, управління проєктами та креативного мислення.

Додамо, понад 5 500 учнів зі 170 шкіл вже прослухали навчальний курс від Київстар та Global Office. Організатори ініціативи поділилися з учасниками неоціненними знаннями й реальним досвідом, а приблизно 75 співробітників Київстар стали менторами проєкту.

Раніше повідомлялося, що Google Україна за підтримки Міносвіти організовує безкоштовне навчання для вчителів з використанням сучасних цифрових інструментів для дистанційної освіти. Назва курсу – «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії». Навчання триватиме з 12 по 22 листопада 2020 року.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь