Спецпроєкти

Twitter призначив всесвітньо відомого хакера головою служби безпеки


Головою служби безпеки Twitter став один з найвідоміших у світі хакерів, фахівець з мережевої безпеки Пейтер Затко. Він опікуватиметься всім: від дезінформації до технічних помилок.

Про це повідомляє телеканал NBC.

Затко відомий також за хакерським псевдонімом Мадж (Mudge). Він прославився своїми досягненнями в межах хакерського об’єднання L0pht. Також Затко є одним з ключових членів утвореного у 1980-х роках хакерського угруповання «Культ мертвої корови» (Cult of the Dead Cow).

На початку дев’яностих він одним з перших хакерів установив контакти з американським урядом і приватними компаніями, виступаючи від імені хакерської спільноти. Останнє місце роботи Затко – платіжний сервіс Stripe.

Спеціаліст буде підпорядковуватися безпосередньо генеральному директорові компанії Джеку Дорсі. Управління безпекою він візьме на себе після закінчення двомісячної перевірки.

Раніше ми розповідали, що Twitter працює над розширенням використання своїх попереджень про дезінформацію. Йдеться про твіти, які вводять в оману користувачів соцмережі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь