Спецпроєкти

У Києві відкриється виставка угорського художника Ботонда Кересзтесі. Чому варто її відвідати?


9 листопада о 18:00 відкривається виставка Ботонда Кересзтесі – митця, який поєднує у своїх роботах предмети з різних епох та розміщує їх в одному сюрреалістичному просторі. Розповідаємо детальніше про митця і те, чому цю виставку не можна пропускати.

Ботонд Кересзтесі

угорський художник

Кересзтезі працює в живопису, графіці та інсталяції. Його візуальна мова – це історичні посилання, образи з попмузики та субкультур. В картинах митця можна побачити як алюзії на класиків – Караваджо, Далі, Модільяні, Бойса, – так і маскультна реальність.

Reproduced finall – 2017 – acrylic airbrush on canvas – 70x50cm

Reproduced finall – 2017 – acrylic airbrush on canvas – 70x50cm

Частина триптиху «Сад земних насолод» Босха на картині Кересзтезі поєднується з маскою з «V означає вендетта», люди з «Танцю» Анрі Матісса пляшуть навколо Сортувального капелюха з Гаррі Поттера.  Угорський художник вміє поєднувати непоєднуване і робити так, аби виглядало це напрочуд гармонійно.

The legend of the true pearl, 120x100cm, acrylic and oil on canvas, 2019

На виставці у WTT Foundation буде представлено 6 робіт Ботонда Кересзтесі з серії «P.C.P.-Professional Camouflage Painters». Це сюрреалістичні картини на лінії зіткнення з інформацією, яка оточувала нас у 2020 році.

Виставка відбудеться з дотриманням усіх норм безпеки: вхід лише у масках; у приміщенні одночасно можуть знаходитись 20 людей; у фундації будуть  встановлені антисептики; допустима відстань для дотримання дистанцій у черзі — 1,5 м.

Відкриття: 9 листопада (понеділок) о 18:00

Де: галерея WTT, Стрілецька, 4-6

Вхід: вільний

Проєкт триватиме до січня 2021 року.

Instagram, Facebook

Картини в матеріалі і на обкладинці: Botond Keresztesi

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь