Спецпроєкти

9 найпопулярніших предметів для мастурбації, окрім сексіграшок


Згідно з опитуванням Superdrug Online Doctor, 70% жінок використовували побутові предмети для сексуального задоволення.

Створили добірку найпопулярніших серед них та розповідаємо, чи є такі способи мастурбації безпечним.

Насадка для душу

Перше місце в рейтингу – в душової насадки. Приблизно 42 % жінок пробували такий метод мастурбації. 

Для деяких дівчат самозадоволення струменем води в душі навіть стає першим досвідом отримання оргазму. Цей метод допомагає краще зрозуміти фізичні особливості свого тіла та власну сексуальність.

Секстерапевтка Джес О’Райлі стверджує:

Душова насадка для мастурбації цілком безпечна, проте не варто використовувати її для проникнення. Ідеальним варіантом буде просто стимуляція клітора. 

Вода є чудовим методом отримання оргазму без участи рук. Тільки вона повинна бути не дуже гаряча, а інтенсивність струменю – не спричиняти дискомфорт. Усе це можна комбінувати з пальцями та водостійкими сексіграшками. 

Подушка

Наступні 25% серед популярних предметів здобули подушки. На форумі новинного сайту Reddit користувачі обговорювали найдивніші предмети, якими їм доводилося мастурбувати.

Своїм досвідом поділилися понад 400 жінок, які згадували, що часто використовують для самозадоволення подушку. Хтось навіть розповідав, що у 34 роки частіше переживає оргазм з подушками, ніж із партнерами. 

Тертя об подушку – доволі поширена техніка ранньої випадкової мастурбації. Такий метод є нормальним, допоки це не спричиняє механічної шкоди статевим органам.

Овочі або фрукти

Люди часто використовують огірки, моркву, кабачки та інші довгі тверді овочі для мастурбації. І це стосується не лише жінок: деякі чоловіки використовують для задоволення диню. 

Загальна кількість любителей овочів та фруктів становить 18% опитаних. 

Лорен Стрейчер, професорка акушерства та гінекології Медичної школи Фейнберга, розповідає, чому введення предметів харчового вжитку в піхву може бути небезпечним:

«Сексіграшки доволі еластичні та цілісні і не спричиняють шкоди організму. А от використання їжі заборонено, адже вона може розсипатися та залишати після мастурбації всередині дрібні частинки. 

Ви дійсно можете провести декілька хвилин з насолодою, проте тривожні спроби дістати шматочки моркви з піхви насправді того не варті. Овочі та фрукти до того ж можуть мати нерівну та шорстку поверхню, яка травмує слизову оболонку статевих органів».

Докторка медичних наук, гінекологиня з Флориди Морін Віліхан коментує: 

«Овочі та фрукти піддаються впливу безлічі бактерій та хімічних речовин. Хоча ваш шлунково-кишковий тракт, як правило, може перетравити та нейтралізувати різні бактерії, вашій піхві із цим впоратися буде складно. 

Експерименти із сексіграшками різної форми, довжини та ширини є нормальними, але не варто насильно вводити всередину себе щось, що спричиняє больові відчуття. Баклажан величезного розміру не найкращий варіант  для мастурбації.

Якщо ж ви все ж вирішили спробувати щось нове, то обов’язково робіть це в презервативі. Він захистить вашу піхву від бактерій та шматочків їжі, які можуть відламатись у процесі. 

Проте наголошую ще раз, звичайна сексіграшка буде найкращим вибором для вашого соло».

Гребінець  для волосся

Згідно з рейтингом, 14% жінок використовують гребінець для волосся як аналог сексіграшки.

Морін Віліхан коментує це так:

«Щітки для волосся можуть здатися чудовими предметами для фактурної стимуляції. Та я раджу тримати їх подалі від спальні. Колюча щетина може порізати вульву, піхву або задній прохід. Деякі використовують для самозадоволення ручку гребінця, а не щетинистий кінець. У такому випадку це безпечно, головне – не забувати використовувати презерватив».

Зубна щітка

13% опитаних жінок використовували для мастурбації зубну щітку. Особливо це стосується електричних зубних щіток, які мають режим вібрації.

Гінекологиня Стрейчер не радить використовувати їх у ролі сексіграшок. І ось чому:

«Хоча щетина може здатися чудовим варіантом для стимуляції клітора, вона часто спричиняє подразнення та  мікротріщини, які роблять статеві органи більш сприйнятливими до інфекції.


Те саме стосується і проникаючої мастурбації. Якщо ви покладете свою електричну зубну щітку всередину себе і увімкнете її, ви можете подряпати тканини і спричинити запалення. Якщо це зубна щітка, яка використовується за призначенням, ви маєте можливість перенести всі бактерії з рота до піхви».

Свічка

У загальному рейтингу незвичних предметів, що використовують як сексіграшки, опинилися і свічки. Їх використовували 13% опитаних жінок. 

Ось що Стрейчер каже з цього приводу:

«Вам необхідно уникати свічок з тієї самої причини, що й фалічних фруктів та овочів: усе це може зламатися всередині. Проблема з розміром також важлива, адже свічки мають різну товщину. Вони чудово підходять для декору, але зовсім не призначені для ваших статевих органів.

Свічки та гарячий віск краще використовувати як легку практику БДСМ».

Маркер або ручка

10% жінок використовували маркер або ручку, щоб задовольнити себе.

Матрац та ковдра

8% опитаних використовують матрац або ковдру для стимуляції клітора.

«Можливо, ви помітили, що вам подобається стискання ніг під час статевого акту. Те ж саме може бути з ковдрою або краєм матрацу. Така стимуляція передбачає безпосереднє тертя і тиск на губи та клітор», – розповідає секстерапевтка  Джес О’Райлі.

Пляшка вина або пива

Жарти про пляшку виявилися реальністю.

Хоча реальністю не багатьох – лише 4% використовували пляшку вина чи пива як сексіграшку. Сподіваємося, що ці  люди не забули про лубрикант.  

Сексологи не радять використовувати під час мастурбації сторонні предмети: ручки, пляшки, пульти дистанційного керування, пляшки з ліками, щітки для волосся, плойки, кукурудзу або банан. Якщо віддаєте перевагу стороннім предметам, то краще придбати сексіграшку. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь