Спецпроєкти

Мастурбатори та віброкільця: якими сексіграшками користуються чоловіки


Дослідження доводить, що використання сексіграшок покращують сексуальне життя як жінок, так і чоловіків. І якщо про жінок ми розмовляли вже неодноразово, то чоловічі іграшки часто залишаються осторонь дискусій.

Сьогодні розповідаємо про найпопулярніші сексуальні девайси для чоловіків.

Чоловічі мастурбатори

Штучні вагіни – чоловічі мастурбатори, виготовлені з м’яких матеріалів, які імітують статеві органи партнера/-ки та еластично розтягуються.  

Для їхнього виготовлення використовують каучук, кібершкіру, м’яку пластмасу, латекс і термопластичні еластомери (матеріал, подібний до гуми). Через пористу поверхню ці штучні іграшки  можуть накопичувати велику кількість бактерій, тому потребують особливого догляду та очищення.

Часто такі мастурбатори надзвичайно реалістичні на вигляд. Деякі виробники сексіграшок навіть створюють копії статевих органів порноакторок. Ці мастурбатори цілком імітують жіночу природну фізіологію: статеві губи, волосся на лобку, лобкові кістки, природні складки та ямки.

У вагіні також є ряд хребтів, їх називаються ругами, тому виробники часто роблять поверхню штучних іграшок ребристою.

У Японії популярними є onacups – одноразові штучні піхви, які продають відразу з мастилом всередині.

Для більших відчуттів існують додаткові функції, як-от вібрації, пульсація, оберти, різні режими швидкостей та інтенсивностей.

Рукав для мастурбації гнучка трубка, яка охоплює пеніс  та посилює відчуття від мастурбації або орального сексу. Іграшки можуть мати тверду поверхню та бути м’якими всередині.

Рукава виробляють із пластику, силікону та термопластичних еластомерів. Вони можуть мати один або два отвори та додатковий режим вібрації. 

Секспедагогиня Ліза Фінн розповідає, що існують навіть рукава для мастурбації, які синхронізуються з VR-порно та дозволяють отримати відчуття, подібні до того, що відбувається на екрані.

Чоловічі мастурбатори можуть відтворювати форми вагіни, ануса та ротової порожнини. Іноді їх називають «вагінальними тунелями». Довжина таких іграшок – приблизно 10-20 см.

Деякі мастурбатори з автоматичним всмоктуванням механічно нагадують оральний секс. Така іграшка не потребує навіть рук. За допомогою кнопок дистанційного керування користувач може регулювати швидкість руху пристрою. 

Ерекційні кільця

Ерекційні кільця – це кільця, які надягають на статевий член, зазвичай біля основи. Такі іграшки бувають силіконовими, гумовими, шкіряними та навіть металевими. 

Кільця подовжують ерекцію, затримуючи кров всередині пеніса. Їх застосовують й при частковій еректильній дисфункції. Якщо ерекції зовсім немає, то можна додатково користуватися вакуумним насосом. Завдяки гідродинамічній функції пристрій механічно стимулює пеніс та обережно взаємодіє з ним навіть при судинних або нервових ушкодженнях. Ерекційне кільце ж ковзає із циліндра насоса на основу пеніса та постійно підтримує ерекцію.

Асортимент ерекційних кілець надзвичайно різноманітний за своїм форматом та функціями.

Деякі моделі парні. Пристрої мають подовження, яке стимулює клітор партнерки під час сексу.

Інші ж ерекційні кільця мають анальні втулки (пробка циліндричної форми) для додаткової стимуляції.

Двосторонні кільця мають дві вібраційні кулі, які водночас стимулюють пеніс/яєчка партнера та клітор або анус/вагіну партнерки.

Існують і потрійні кільця для пенісу та мошонки. Під час еякуляції яєчка зазвичай втягуються до тіла. Завдяки цій іграшці мошонка стискається і тому відчуття оргазму посилюється.

Масажер простати

Масажер простати – вібраційна сексіграшка, яка стимулює передміхурову залозу  чоловіка. 

Простата є важливою частиною репродуктивної системи чоловіків. Ця залоза має безліч нервових закінчень та виробляє значну частину рідини, що є у спермі. У поєднанні з іншими формами стимуляції масаж простати може посилити ерекцію та значно збільшити інтенсивність оргазму.

Проте стимуляція простати та проникнення в анальний отвір завжди повинні бути безпечними. Сексологи радять використовувати велику кількість лубриканту для запобігання внутрішніх пошкоджень прямої кишки.

Щоб уникнути поширення бактерій, масажери можна використовувати з презервативом або ж ретельно промивати пристрій теплою водою з милом перед використанням.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь