Спецпроєкти

А де ж щастя? Україна посіла одне з останніх місць в рейтингу щасливих країн


До п’ятірки найбільш нещасливих країн світу ввійшла Україна. Антирейтинг також посіли Північна Македонія, Гана, Гонконг і Вірменія.

Дослідження провела міжнародна компанія Gallup International.

Участь в дослідженні взяла 41 країна.

Загалом у ході дослідження було опитано 38 000 повнолітніх респондентів. Найщасливішими себе вважають житель Киргизстану, Казахстану, Еквадору, Азербайджану та Нігерії. Середній відсоток щастя у світі у 2020 році становить 40%. В Україні ця цифра майже втричі менша ─ 14%. У Вірменії індекс щастя складає 12%, у Гонконгу ─ 7%.

«Більше двох із п’яти (43%) опитаних у країнах, де проводилось дослідження, вважають, що наступні дванадцять місяців будуть кращими за попередні, 24% – що будуть гіршими та 26% – такими ж. Найвищий песимізм у Гонконгу (57% – що стане гірше), тоді як оптимізм найсильніший в Азербайджані (73% – що стане краще). Натомість, 37% українців вважають, що 2021 рік буде кращим, ніж попередній», ─ зазначають у дослідженні.

За даними фонду Демократичних ініціатив спільно з Київським міжнародним інститутом соціології індекс щастя в Україні скоротився вдвічі у порівнянні з 2019 роком ─ 33%.

Раніше ми писали, що у США провели дослідження впливу канабісу на продуктивність тих, хто його споживає. Піддослідні вживали марихуану в різний час доби.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь