Спецпроєкти

У Боярці усунули від роботи директорку ліцею, учениця якого померла від отруєння пігулками


Директорку академічного ліцею «Гармонія» в Боярці усунули від роботи після смерті семикласниці, яка випила багато пігулок «Дротаверину» й померла від отруєння.

Про це повідомляє міський голова Боярки Олександр Зарубін.

Що відбувається?

16 лютого дві учениці сьомого класу академічного ліцею «Гармонія» в Боярці випили по кілька блістерів «Дротаверину». Після цього одна з дівчат померла, а іншу — ушпиталили. 

«Вони надивилися відео в TikTok на кшталт: «Випий N таблеток і подивись, що буде», повідомили в поліції.

18 лютого під час розслідування ухвалили рішення усунути директорку ліцею від роботи без збереження зарплати. Також щодо директорки Світлани Сушко розпочнуть розслідування її можливого неналежного виконання службових обов’язків. Це рішення ухвалила Боярська міська рада. 

«Такі дії спрямовані на дотримання суворого контролю щодо недопущення порушення режиму роботи в закладах освіти та притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні належного виконання посадових обов’язків», — пояснив міський голова Боярки.

Додатково за розпорядженням міської ради в місті створюють Комісію «щодо забезпечення сталої виховної роботи в закладах освіти».

Раніше ми розповідали, що в підручниках з історії України помітили російську концепцію, і тепер їх відправлять на додаткову перевірку. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь