Спецпроєкти

Найдовший пеніс і найбільша оргія: 10 дивних секс-рекордів світу


Секс — невіддільна частина нашого життя. Але у прагненні до різноманіття дехто наважується на щось незвичне та навіть дивакувате. Іноді й сама природа здатна принести в наше сексуальне життя щось зовсім нове, а буває, що це «щось» може навіть принести популярність.

Розповідаємо про найбільш незвичні рекорди в галузі сексуальности.

Найчастіша зміна секс-партнерів

Американська порноакторка Ліза Спаркс (Sparxxx) здобула відомість завдяки своєму рекорду з частоти статевих актів. У 2004 році вона стала переможницею секс-марафону, встигнувши за 12 годин зайнятися сексом із 919 чоловіками. Кожен статевий акт тривав у середньому 45 секунд.

Попередній рекорд належав порноакторці Маріанні Рокіті, у якої за день було 759 партнерів, а до неї рекордсменкою стала Клавдія Фігура, що зайнялася сексом із 646 чоловіками.

Найсильніший пеніс

Ви здивуєтеся, але так, пенісом можна підняти важкі предмети. У 1995 році майстру східних єдиноборств із Гонконгу Мо Ка Вангу вдалося відірвати від землі й підняти на 60 сантиметрів 120 кілограмів ваги. Не кожен може підняти таку вагу навіть руками. А містер Ванг зробив це одним пенісом у стані ерекції.

Найсильніша вагіна

Росіянка Тетяна Кожевнікова справедливо вважається володаркою найсильнішої вагіни у світі. Для того щоб завоювати цей титул, дівчині довелося підняти своїми інтимними м’язами вантаж вагою в 14 кілограмів.

Щоб досягти таких результатів, вона тренувалася понад 15 років і в результаті потрапила в Книгу рекордів Гіннесса.

Найдовший пеніс

У синіх китів довжина статевого органа може сягати до чотирьох метрів, а діаметр – до 30 сантиметрів. Звісно, людині було б важко з таким причандалом.

Від 1999 року звання володаря найдовшого пеніса у світі носить американський актор і телеведучий Джона Фалкон. У збудженому стані його член сягає понад 34 см.

Нині Джона працює редактором ігрового блогу й виконує другорядних персонажів у різних фільмах. Уперше він привернув увагу громадськости 1999 року, коли з’явився в документальному фільмі від HBO, у журналі Rolling Stone і ще одній документалці від Channel 4 під назвою «Найбільший пеніс у світі».

Рекордсмен скаржиться на сильні запаморочення під час ерекції: занадто багато крови різко підливає до дітородного органа. Джона заповів після смерти передати свій пеніс ісландському музею фалосів.

Найбільша кількість пенісів в однієї людини

Неочікувано, але в одного з 5,5 мільйонів чоловіків на планеті є рідкісна аномалія — дифалія. Це роздвоєння пеніса. Здебільшого обидва члени не можуть рівноцінно й нормально функціонувати.Зазвичай зайвий відросток видаляють у ранньому віці.

Письменнику під псевдонімом Diphallic Dude пощастило. Батьки, отримавши на руки незвичайне немовля, вирішили залишити все як є. Адже обидва фалоси були хороші. Цнотливість він втратив правим членом, але з часом навчився користуватися й лівим. Та до того ж зрозумів, що однаково цікавиться і чоловіками, і жінками.

Найбільші натуральні груди

Рекордсменка Книги рекордів Гіннесса Енні Гокінс-Тернер носить бюст об’ємом у 177,8 сантиметра. Кожна з грудей американки, за різними даними, важить від 25 до 30 кілограмів.

Енні важко спускатися сходами, їй не можна спати на спині, а займатися сексом виходить тільки на боці. Народивши двох дітей, вона відмовилася від грудного вигодовування через великий ризик задушити немовлят.

Попри незручності, жінка навідріз відмовляється зменшити груди хірургічним шляхом. Адже саме ця частина тіла зробила Енні мільйонеркою. Рекордсменка знімалася в софт-порно, підробляла моделлю, а нині веде свій сайт, виступає з лекціями й бере участь у різних ток-шоу.

Найбільша кількість оргазмів на день

Американець Дейл Декер зміг отримати 236 оргазмів за добу. На момент рекорду, встановленого 2014 року, 37-річний батько двох дітей страждав на синдром постійного сексуального збудження. Недуга розвинулася в чоловіка після травми спини. У середньому нещасний еякулював 100 разів на день, що перетворило його життя на нескінченний сором і пекло.

Ситуацію виправляли гормональною терапією зі зміни статі. Нині Дейла звати Крістін, і кількість оргазмів в її житті знизилася до прийнятних восьми на добу.

Найтриваліша мастурбація

Офіційним рекордсменом Книги рекордів Гіннесса за тривалістю мастурбації є японець Масанобу Сато. У 2009 році цей хлопець безперервно стимулював себе руками 9 годин і 58 хвилин на щорічному чемпіонаті в Сан-Франциско.

Прикметно, що в нього вийшло побити попередній подібний рекорд, який було поставлено роком раніше (9 годин 33 хвилини). Утім, цей результат теж належав йому.

Тріумфатор поділився секретом перемоги з пресою: щодня він практикується по 2 години — на очах у своєї дівчини й (о боже) кота.

Найпотужніша еякуляція

Хлопець, на ім’я Хорст Шульц є володарем світового рекорду за дальністю еякуляції. За статистикою, середньостатистичний чоловік може «вистрілити» спермою приблизно на 20 сантиметрів у довжину, проте Шульцу вдалося запустити її на цілих 5 метрів і 71 сантиметр у довжину й на 3 метри 76 сантиметрів у висоту. Цікаво, що водночас швидкість польоту його насіння становила 69 кілометрів на годину.

Невідомо, як тренувався пан Шульц, але, як ми бачимо, свого він добився.

Найбільша оргія

Так, дуже сумнівне досягнення, не погодитися важко. Рекорд встановили в Японії. 250 чоловіків і 250 жінок зібралися в одному місці й дружно зайнялися сексом. Оргія відбувалася на території складу, де була присутня професійна знімальна група й записувала все, що відбувається, на камери.

Варто зазначити, що всі сексуальні позиції репетирували заздалегідь, ні в кого з учасників оргії не було статевих інфекцій (це перевірили заздалегідь), а ще більшість займалося сексом зі своїми партнерами. Тобто це була не вечірка свінгерів, а мила оргія з 500 людьми, які сповідують традиційні сімейні цінності.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь