Спецпроєкти

Геймдизайнер і розробник гри Cyberpunk 2077 покинув студію CD Projekt RED


Геймдизайнер і один із важливих розробників гри Cyberpunk 2077 Анджей Завадський звільнився зі студії CD Projekt RED.

Про це він повідомив у своєму твіттері.

Що відомо?

Анджей Завадський працював у студії CD Projekt RED протягом восьми років старшим геймдизайнером. Він відігравав ключову роль у створенні гри Cyberpunk 2077.

«Через майже 8 років моя робота в CDPR закінчилася. Настав час нової пригоди. Кожному, кого я зустрічав по дорозі – дякую. Це було честю та задоволенням. Побачимося!», ─ написав Анджей Завадський.

Причини звільнення геймдизайнер не назвав.

Однак, у компанія CD Projekt RED після релізу гри Cyberpunk 2077 зіткнулася з великою кількістю проблем. Запуск CyberPunk 2077 спровокував багато обурень та обговорень не тільки серед геймерів, але й серед інвесторів гри. Останні подали до суду на розробників гри – компанію CD Projekt.

Дев’ятого лютого хакери зламали сервери розробника гри Cyberpunk 2077 і викрали майже всі дані із серверів розробника ігор CD Projekt. Скопійовані всі дані із серверів Cyberpunk 2077, Witcher 3, Gwent, а також невипущеної версії Witcher 3 і отриманий доступ до юридичної, фінансової та іншої документації компанії.

Також, нещодавно розробники повідомили, що не випустять оновлення, яке мало виправити баги гри, через цю хакерську атаку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь