Спецпроєкти

На травневі свята в Укрзалізниці здійснюватимуть карантинні рейди: розповідаємо, кого перевірятимуть


Укрзалізниця організувала роботу Національної поліції та воєнізованої охорони на рейсах під час травневих свят.

Про це повідомив керівник з комунікацій та маркетингу пасажирського напрямку «Укрзалізниці» Олександр Шевченко.

Кого перевірятимуть?

Олександр Шевченко зазначив, що під час травневих свят компанія планує жорстко перевіряти дотримання карантинних правил на рейсах. Зокрема, під час карантинних рейдів поліція та охорона дивитимуться, чи носять пасажири маски. Якщо хтось порушуватиме це правило, його/її висаджуватимуть з потягу.

«Теоретично, згідно з правилами перевезень, начальник поїзда має таке право. Але застосовувати фізичну силу до людини, якщо вона відмовляється це зробити, то взяти її за руку і витягти з поїзда, він не може. Для цього він залучає поліцію, яка, звісно, повинна цю людину зняти. У нас налагоджена взаємодія з поліцією, є кейси, є приклади, як це відбувається. Провідники та начальники поїздів прекрасно проінструктовані. Якщо людина адекватна, то, як правило, ситуація не доходить до цього пункту», ㅡ пояснив Олександр Шевченко.

Щодо інших заходів безпеки, до та після рейсів потяг спеціально оброблятимуть всередині і зовні. Водночас всі працівники і пасажири мають дезінфікувати руки і носити маски не лише у вагоні, але й на залізничному вокзалі. Санітайзери будуть у кожному вагоні.

Раніше ми розповідали, що у Києві з’являться нові транспортні картки для оплати проїзду.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь