Спецпроєкти

До дня Києва на Хрещатику відкрили «Макдональдз» з оновленим дизайном


27 травня на Хрещатику відкрили «Макдональдз» з оновленим дизайном до святкування Дня Києва.

Про це компанія «Макдональдз» розповіла для bit.ua.

Який вигляд має новий «Мак»?

Новий дизайн розробила дизайнерська компанія Landini Associates на честь засновника компанії Рея Крока. Такий дизайн трапляється доволі рідко, зокрема представлений у легендарних ресторанах на Таймз-сквер у Нью-Йорку, у Rock’n’Roll McDonald’s у Чикаго, у ресторані на Оксфорд-стріт у Лондоні, а також у Сан-Франциско, Мадриді, Буенос-Айресі, Мілані, Пекіні, Токіо та Дубаї.

Новий «Мак» спокійний і затишний. В оформленні інтер’єру використано елементи з нержавіючої сталі, бетону, деревини та скла. Дизайнери інтер’єру хотіли нагадати, як важливо насолоджуватися смачною їжею, бездоганним обслуговуванням і спілкуванням, не відвертаючи уваги на другорядні речі.

У новому «Макдональдзі» є два експрес-вікна для видачі замовлень, 20 терміналів самообслуговування, 4 каси та велика зона видачі замовлень. А для замовлення у форматі «приготовано для тебе» працюють чотири лінії приготування страв, тому додавати й прибирати певні інгредієнти на власний смак стало легше.

«Мак» у форматі ресторану також забезпечує подачу страв до столиків.

«У табличку з номером замовлення вмонтовано датчик із геолокацією, щоб працівники, які виносять замовлення, чітко знали, де перебуває гість. Точну локацію клієнта показано також на спеціальному моніторі, що пришвидшує сервіс», — додали в компанії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь