Спецпроєкти

Податок на Google в Україні і дозвіл для китайських родин народжувати трьох дітей: новини за тиждень, які ви могли пропустити


Ми зібрали для вас дайджест важливих новин України та світу за останній тиждень, які ви могли пропустити.

Світ

Уряд Китаю скасував постанову, яка дозволяла сім’ям народжувати тільки двох дітей, і запровадив інший законопроєкт, який заохочуватиме сім’ї на трьох дітей. Усе через старіння нації.

У Вільнюсі та Любліні встановили екрани з прямою трансляцією з цих міст. Вони розташовані одне від одного на відстані 600 кілометрів.

Вчені успішно випробували новий препарат проти раку. Він убиває ракові клітини та не пошкоджує здорові.

Папа Римський Бенедикт XVI криміналізував сексуальне насильство проти дорослих і дітей у ватиканському праві.

Nickelodeon опублікував трейлер до мультфільму про друга Губки Боба — Патріка Стара. У мультфільмі розкажуть про життя Патріка та його сім’ї.

Україна

Креативна агенція Banda прокоментувала свою співпрацю з російським комунікаційним агентством Setters.

«Із 2014 ми не працюємо з російським бізнесом. Ми навіть не обговорюємо це. Ми не співпрацюємо з Setters на комерційній основі та не залучені до жодного проєкту разом із ними. Наші соціальні проєкти націлені на те, щоб привертати увагу світу до України – сильної європейської держави. Наша місія – робити українську креативність відомою на весь світ», ─ відповіли в Banda.

1 червня Верховна Рада України ухвалила законопроєкт «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», який забороняє продаж пластикових пакетів із 2022 року.

Оголошено переможців всеукраїнського конкурсу TechDrivers. До ТОП 100 TechDrivers рейтингу ввійшли СЕО, засновники, директори, розробники українських проєктів, стартапів та компаній. Серед них журі обрало чотирьох переможців.

У першому читанні ухвалили податковий законопроєкт про Дія City. Він пропонує:

  • можливість вибирати, який корпоративний податок сплачувати, — податок на прибуток (18%);
  • податок на виведений капітал (ПнВК) за ставкою 9%;
  • податок на дохід фізичних осіб (ПДФО) за ставкою 5%;
  • ЄСВ у розмірі 22% від мінімальної заробітної плати;
  • 1,5% військового збору.

Верховна рада в другому читанні ухвалила законопроєкт 4184, який зобов’язує інтернет-гігантів (як-от Google), що працюють в Україні, сплачувати податки до держбюджету.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь