Спецпроєкти

Блогерка з TikTok понюхала квітку «Подих диявола» і випадково накачала себе сильним наркотиком


Співачка, авторка пісень і блогерка Раффаеле Вейман знайшла квітку, яку в народі називають «Подих диявола» і випадково накачала себе сильними наркотиками.

Про це пише Vice.

Як так сталося?

Раффаеле Вейман зі своєму найкращою подругою йшли на день народження друга. По дорозі вони побачили жовту красиву квітку, і як розповідає блогерка, не могли не понюхати її.

«Коли прийшли на день народження нашого друга, ми раптово відчули себе дуже погано, тому змушені були піти», — розповіла блогерка у своєму TikTok Вейман.

Відео з її історією станом на вівторок зібрало 24 000 лайків і майже 500 репостів.

Наступного дня після інциденту, блогерка і її найкраща подруга дізналися, що вони вдихали аромат небезпечної квітки роду Бругмансія — «Ангельська сльоза». Ця квітка є джерелом скополаміну, галюциногенів і потенційно смертельного наркотику, більш відомого як бурунданга або «Подих диявола».

«Виявилося, що квітка дуже отруйна, і ми випадково накачали себе наркотиками, як ідіоти», — розповідає блогерка.

Наркотик «Подих диявола», який міститься у квітці, вилучають у вигляді порошку або рідини. Він наче підпорядковує людину.

View into a blossom of the angel´s trumpet, brugmamsia

«Всім, хто спостерігає за вами, здається, що з вами все в порядку, але ви повністю втратили контроль над своїми діями, тому ви можете піддаватися навіюванню, і саме так люди керують вами», — зазначають у виданні.

На щастя для Вейман, її випадкове вживання наркотику лише погіршило її самопочуття.

«Коли я прийшла додому і заснула, мені снилися божевільні сни, і я вперше в житті зазнала сонний параліч», — розповіла вона в TikTok.

Раніше ми розповідали, що власник TikTok випустив «розумні» лампи, завдяки яким Батьки можуть стежити за своїми дітьми під час виконання домашніх завдань.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь