Спецпроєкти

Уряд виділить 231 млн гривень на розвиток мережі Дія Центрів


165 громад, які відібрало Мінцифри, дістануть фінансову допомогу на розвиток мережі Дія Центрів. Завдяки цьому 5 млн українців зможуть скористатися сучасним державним сервісом.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що Мінцифри прагне зробити державні послуги доступними для громадян. Завдяки розвитку Дія Центрів люди зможуть діставати необхідні послуги поряд зі своїм місцем проживання.

Наразі Мінцифри активно розбудовує мережу модернізованих ЦНАП. Міністерство прагне підвищити якість центрів на 90%.

Яке фінансування отримають громади

122 громади отримають 81,3 млн гривень на осучаснення ЦНАП – будівництво, ремонт чи реконструкцію. А також 37,8 млн гривень на нове обладнання.

19 громад отримають 45,4 млн гривень на трансформацію ЦНАП райдержадміністрації в центри органу місцевого самоврядування та 5,4 млн гривень на сучасне обладнання.

24 громади, що не мають Центрів надання адміністративних послуг, отримають 56,2 млн гривень на будівництво та 4,9 млн гривень на обладнання.

Заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська повідомила, що скоро почнуть працювати понад сто нових Дія Центрів. А в 52 ЦНАП з’являться зони для консультації підприємців Дія.Бізнес.

Завдяки фінансуванню з держбюджету громади отримають необхідне обладнання для виготовлення водійських посвідчень, паспортне обладнання й інше устаткування.

Раніше ми розповідали, що Мінцифра навесні 2021 року запускає послугу єМалятко на порталі Дія. Послуга діятиме для батьків новонароджених дітей на тимчасово окупованих територіях.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь