Спецпроєкти

FFFACE.ME запустили першу в Україні цифрову блогерку – коментар розробників


Компанія FFFACE.ME спеціалізується на фільтрах для Instagram, Snapchat і TikTok. Вони запустили власну віртуальну інфлюенсерку Astra Starr.

Про це журналісту bit.ua повідомив CEO FFFACE.ME Дмитро Корнілов.

На Astra Starr вже можна підписатися в Instagram. Теми її профілю – це лайфстайл, фешн та технології.

Їй придумали таку біографію: це 18-річна дівчина, яка переїхала з Берліна до Києва, Лев за знаком зодіаку, сапіосексуалка, займається йогою й самоосвітою, обожнює моду та стиль, міксує трендові речі зі знахідками на секонд хендах.

Наразі опинилася в знайомих у Києві, але куди поїде далі – залежить від професійних планів.

Ми поспілкувалися з Дмитром Корніловим про новий напрямок роботи FFFACE.ME

Зараз запускаємо цей продукт для себе. Ми плануємо на цьому інфлюенсері заробляти. Пропонуватимемо рекламуватися в нашого інфлюенсера. Згодом розроблятимемо віртуальних інфлюенсерів для різних брендів.

За нашим віртуальним інфлюенсером стоїть команда: формує контент-план, допомагає з постінгом і з фото.

Чим віртуальний інфлюенсер відрізняється від звичайного – він не має фізичного тіла. Він не може втомитися. Має можливість бути де завгодно, у будь-якій країні. Навіть без вакцинації може подорожувати.

Як FFFACE.ME розробили Astra Starr?

Ми слідкували за всіма кейсами віртуальних інфлюенсерів. Найпопулярніший кейс – lilmiquela. Ми не розуміли точно, як це відтворити. Ми не знали, наскільки є чи немає запиту в бізнесу.

Ми замовили певні девайси. У вільний час Єгор Кумачов (другий CEO FFFACE.ME) робив моделювання персонажа.

Дійсно вийшла справжня людина. Із супер деталізованим обличчям, мімікою. Віртуальний персонаж, який повторює міміку реальної людини в live-режимі.

Перед головою справжньої людини розміщена камера. Усе, що вона говорить, віртуальний персонаж повторює онлайн.

Окрім цього, ми навчилися робити так, щоб інфлюенсер повторював ще й рухи тіла. Цього досягли завдяки костюму з датчиками. Тепер наш інфлюенсер може танцювати TikTok.

Нагадаємо, що раніше ми розбирали кейси найпопулярніших віртуальних інфлюенсерів, зокрема й кейс lilmiquela, про який казав Дмитро.

На маркетингу ми не зупинилися та дослідили порно з віртуальними інфлюенсерами й хентай.

Віртуальним людям – віртуальний одяг. Що таке цифровий гардероб і кому він потрібен? Відповіді на ці запитання також є на нашому сайті.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь