Спецпроєкти

Менеджер Брітні Спірс, який працював з нею 25 років, покидає команду співачки


Менеджер Ларрі Рудольф, який працював із Брітні Спірс 25 років, заявив, що припиняє співпрацю зі співачкою.

Про це пише The Guardian.

З чим це пов’язано?

Ларрі Рудольф став менеджером Брітні в середині 90-их, щоб допомагати їй будувати кар’єру. Свою заяву про відставку він пояснює тим, що Брітні бажає завершити свою кар’єру співачки, тому його послуги більше не потрібні.

У листі до опікунів Джеймсу Спірсу та Джоді Монтгомері він написав, що:

«Минуло більш ніж два з половиною роки відтоді як ми з Брітні востаннє спілкувались, тоді вона повідомила, що хоче зробити безстрокову робочу перерву. Сьогодні мені стало відомо, що Брітні озвучувала намір офіційно закінчити свою кар’єру.

Як ви знаєте, я ніколи не був учасником опікунства та її діяльності, тому я не обізнаний із багатьма деталями. Спочатку мене найняли на прохання Брітні, щоб я допомагав їй особисто та в кар’єрі. І як її менеджер я вважаю, що в інтересах Брітні мені треба залишити свою посаду, оскільки мої професійні послуги більше не потрібні».

Ларрі Рудольф бажає Спірс «усього здоров’я та щастя на світі», оскільки її майбутнє залишається невизначеним на тлі битви за скасування опікунства.

Нові подробиці

Стало відомо, що й адвокат співачки виходить з опікунства. Саме він раніше не оформив юридично заяву Брітні в суді й не розповів їй, що вона може подати позов про скасування опікунства.

За даними Forbes, Сем Інгхем заробив на посаді адвоката у співачки мільйони доларів. А видання The New Yorker, посилаючись на джерела, заявляє, що Інгхем був лояльний до батька співачки та до інших опікунів, хоча представляв інтереси Брітні Спірс.

Під час свого концерту в Лас-Вегасі на честь відкриття нового казино Resorts World Майлі Сайрус виконала свою пісню 2009 року «Party in the USA», що стала неофіційним гімном руху #FreeBritney.

«Ми повинні звільнити цю суку. Це мене страшенно бісить! », – заявила Майлі Сайрус.

Нагадаємо, що приватна фінансова компанія Bessemer Trust, що керує фінансами та маєтком Брітні Спірс як другий опікун, заявила, що виходить з опікунства.

Це сталося після того, як Брітні Спірс дала свідчення в суді із заявою скасувати опікунство над нею. За словами знаменитості, вона не мала особистого простору вже багато років – у її кімнаті навіть не було двері. Спірс заявила, що мріє одружитися та народити дитину, проте її особисте життя контролює батько, тож вона вимушена носити спіраль, щоб не завагітніти, і звітувати про побачення.

І це наше відео може бути корисним:

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь