Спецпроєкти

Частина Житнього ринку перейде в оренду приватним власникам, але продуктовий ринок обіцяють залишити


Місцева влада Києва передасть частину приміщень Житнього ринку в оренду приватним власникам за умови, що продуктовий ринок залишиться.

Про це повідомляють у КМДА.

Що відомо про майбутнє ринку?

Житній ринок на Подолі є одним із найстаріших у столиці. Його відкрили у 1980 році, але через 40 років роботи будівля потребує реконструкції.

У Департаменті підприємництва та розвитку промисловості заявляють, що висунули вимогу орендарю: продуктовий ринок має залишитися.

«Мають бути облаштовані сучасні та комфортні для покупців і підприємців торговельні місця. Друга важлива річ – потенційний орендар буде визначений через аукціон Prozorro за принципом найбільшої ставки, яка поповнить бюджет столиці. Крім того, завдання орендаря – залучити інвестиції на реконструкцію приміщення ринку», – додають у Департаменті.

У КМДА зазначають, що переможця визначатимуть на відкритих торгах, які відбуватимуться за законом «Про оренду державного та комунального майна».

Раніше ми розповідали, що в громадському транспорті Києва більше не буде паперових квитків. Натомість можна сплачувати за проїзд такими способами: придбати транспортну картку або купувати QR-квиток.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь