Спецпроєкти

Правоохоронці оголосили підозру вчительці, яка била дитину з інвалідністю в київській школі


Поліція оголосила про підозру вчительці молодших класів із київської школи №58. Вона била дитину з інвалідністю.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

З чого все почалося?

Наприкінці червня 2021 року депутат Павло Сушко опублікував відео, де, за його словами, зафіксовано, як вчителька молодших класів б’є дитину з розладом аутичного спектра.

За його словами, це відбулося в київській школі №58 в інклюзивному класі, де навчаються двоє дітей з інвалідністю. Відео зробив асистент вчительки.

У ролику видно, що вчителька б’є хлопчика та кричить на нього.

У департаменті освіти й науки КМДА заявили, що проведуть перевірку. Тепер стало відомо, що досудове розслідування завершилося.

«Наполягаю на необхідності захисту дітей від усіх форм насильства, а також звертаю увагу на те, що діти, які стають свідками злочину, зазнають психічного травмування та потребують захисту й піклування», – написала омбудсменка Людмила Денісова.

Проти вчительки відкрили справу за частиною 1 ст. 126 (побої та мордування) Кримінального кодексу. Їй загрожує штраф до 850 гривень, громадські роботи на строк до 200 годин або виправні роботи на строк до одного року.

«Керівництво управління освіти Шевченківського району міста Києва, замість того, щоб зробити висновки, терміново вжити заходів щодо запобігання подібним випадкам, вирішило почати з асистентки, яка зняла відео й оприлюднила його, яка не побоялася сказати про це. За нашою інформацією їй загрожують кримінальною справою за те, що не зупинила вчителя», – заявив Павло Сушко.

Раніше ми розповідали, що у школах Південної Кореї запроваджуватимуть заняття з кей-попу.

Також ми писали, як студенти ІМВ звинуватили викладачку Валентину Дайнеко в багаторічному цькуванні. Що на це відповіло керівництво вишу, можна почитати за посиланням.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь