Спецпроєкти

З турботою про себе: нові тенденції для збереження природної краси


Щороку популярність природної краси зростає. Ми все більше говоримо про прийняття себе, свого тіла та «недоліків», які роблять нас такими унікальними. Ось деякі б’юті-тренди для того, аби ваша шкіра сяяла, а природна краса примножувалася.

Мікробіом-friendly

В організмі є три головних екосистеми: мікробіом – популяція мікроорганізмів кишківника, шкіри й ротової порожнини.

Аби підтримувати баланс корисних бактерій у кожній із цих систем, важливо приділяти увагу правильному харчуванню та засобам, які ми наносимо на шкіру.

Для турботи про мікробіом наразі з’явилася ціла категорія косметики: неагресивні очищувальні продукти на основі рослинних ПАР, креми з пре- та пробіотиками, ензимні ексфоліанти. Перед використанням не забувайте порадитися зі спеціалістом.

Онлайн-дерматологія

У період пандемії відвідування лікаря – це ще той стрес, тому так багато людей віддають перевагу інтернет-медицині.

Цей тренд тільки набуває поширення в Європі. Проте вже є можливість просканувати шкіру, зробити діагностику й пройти опитування для визначення типу шкіри онлайн. Це можна зробити на сайті дерматокосметики La Roche-Posay. Там же ви зможете підібрати правильний догляд і заручитися підтримкою дерматолога не виходячи з будинку.

Концепція clean beauty

«Прозора краса» – ще один важливий тренд, що дозволяє піклуватися не тільки про себе, а й про довкілля.

Придивіться до косметичних брендів, які дотримуються тенденцій чистої краси. Зазвичай це:

  • безпечні інгредієнти, найчастіше рослинного походження;
  • відсутність у складі засобів парабенів, силіконів, сульфатів, фталатів, важких металів, синтетичних барвників та ароматизаторів, а в деяких брендів – глютену та спирту;
  • відмова від тестування на тваринах, веганські формули продуктів.

Турбота про тіло

Бум на п’ятиступеневий догляд за шкірою обличчя поступово спадає. Наразі набуває популярності багатоступеневий догляд за тілом. Для нього використовують скраби й пілінги, маски, щітки й сухі масажі.

Процедура, що має найбільший попит – це застосування відлущувальних засобів для відновлення текстури шкіри й тонусу. Багато брендів випускають сироватки та спреї для додаткового зволоження й ексфоліації проблемних зон на тілі. Найчастіше ці засоби містять ніацинамід, або вітамін В3, і молочну кислоту.

Краса шкіри «зсередини»

Б’юті-індустрія задала курс на природну красу, яку пропонує підтримувати не тільки ззовні, але й зсередини. Це стосується звички правильно харчуватися й отримувати з їжею всі необхідні вітаміни та мікроелементи.

Про що йдеться: не виснажуйте себе дієтами, харчуйтеся збалансовано, консультуйтеся з лікарем перш ніж вживати вітаміни чи БАДи.

Локальний масаж та догляд за обличчям

Тенденція локального догляду з’явилася завдяки використанню масок. Верхня частина нашого обличчя піддається впливу довкілля, а підборіддя «запаковане» під маскою впродовж тривалого часу. Саме тому догляд за частинами обличчя повинен відрізнятися.

Робіть масажі, що підтягують шкіру від центру до периферії обличчя. Також косметологи радять мінімізувати використання декоративної косметики, аби не забити пори.

Приділіть увагу зволоженню та відлущуванню шкіри, що під маскою. Додайте до б’юті-рутини засоби з гіалуроновою кислотою, яка славиться своїми вологоутримувальними властивостями.

Вітамін С та антиоксиданти

Домашній догляд за шкірою наразі популяризує використання кислот. Пошук засобів, у складі яких є вітамін С, за початок 2021 року зріс на 238%. Це пов’язано з тим, що антиоксиданти й кислоти підтримують здоровий вигляд шкіри, вирівнюють тон і повертають гладкість обличчю.

Вони також нейтралізують негативний вплив випромінювання екранів гаджетів на нашу шкіру.

Маски, що підтягують обличчя

Щороку б’юті-індустрія закликає відмовлятися від зловживання ін’єкціями краси. На заміну цьому з’явилися маски для овалу обличчя й тенденції фейсфітнесу.

Набули популярності маски-бандажі, які надягають на нижню частину обличчя та закріплюють на вухах.

Різноколірні смужки діють як компрес і покращують кровотік. На внутрішній стороні маски є гідрогель із сироваткою для зволоження й тонусу шкіри. Такий метод запобігає передчасному старінню та втраті пружності в зоні шиї.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь