Спецпроєкти

Батько Брітні Спірс відмовився від опікунства над донькою


Джеймі Спірс, батько співачки, більше не є її опікуном, оскільки сам відмовився від цієї ролі. Це сталося після 13 років контролю над донькою.

Про це повідомляє BBC Україна.

З 2008 року через проблеми з психічним здоров’ям Брітні Спірс була під контролем опікунів. Вони керували її кар’єрою, майном та особистим життям.

З 2019 року батько залишив посаду опікуна з особистих справ Брітні, але продовжив контролювати її майно та фінансове життя.

Зірка заявляла, що батько зловживає опікунством, і відмовлялася давати концерти, доки він буде в цій ролі. Джеймі Спірс заперечував будь-які зловживання.

Адвокат батька Брітні заявив, що підстав для відмови від опікунства не було, але Джеймі Спірс пішов на цей крок, оскільки вважає, що «публічна битва з дочкою щодо продовження його опікунства не буде в її інтересах».

Адвокат співачки назвав цю подію великою перемогою та додав, що розслідування дій опікунів продовжиться.

Раніше ми писали про те, що до Конгресу США на розгляд внесли законопроєкт «імені Брітні Спірс». Він має надати людям, які перебувають під опікою, можливість подати позов про скасування опікунства або зміни опікуна без доказів насилля та експлуатації.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь