Спецпроєкти

Застосунок дня: український додаток для швидкого читання Headway


Український додаток Headway – це освітній застосунок, що допомагає прочитати книгу за 15 хвилин.

Як він працює?

У застосунку Headway зібрана понад тисяча нон-фікшн видань про бізнес, мотивацію та психологію. Кожна книга – це вибірка головних ідей, цитат та змісту, що дозволяє прочитати або прослухати видання за 15 хвилин.

Місія Headway – підтримувати, мотивувати та надавати кожній людині на планеті приємний та доступний спосіб навчання, зростання та виховання в собі важливих навичок.

Під час реєстрації додаток запитує вас, які цілі ви переслідуєте, які книги знаєте й хочете прочитати, чого бажаєте навчитися.

У застосунку доступні такі функції:

  • резюме книги, той самий 15-хвилинний короткий опис та думки (10-20 ключових ідей у формі картки);
  • інтервал повторення;
  • аудіоверсії резюме книг;
  • категорії книг: психологія, бізнес, мотивація, здоров’я;
  • щоденні цілі та серії, є можливість долучитися до челенджу з іншими людьми;
  • віджети, які дають джерело мотивації.

Як створюють резюме однієї книги?

У стартапу Headway є редакційна група, яка складається з письменників, редакторів, модераторів та акторів для аудіоверсій. Компанія наймає працівників на конкурсній основі.

Редакційна група бере з книги ключові ідеї та концепції. Резюме пишуть у власному стилі та форматі.

Далі модератори порівнюють резюме з оригінальною книгою на унікальність змісту. Не допускають плагіату більш ніж 10%. Водночас ці 10% містять цитати авторів оригінальних книг.

Книги та їхні аудіоверсії доступні англійською та іспанською мовою. Проте наша редакторка перевірила, що, наприклад, на iphone, є можливість перекласти або зрозуміти значення окремого слова не виходячи з додатка.

Досягнення додатку Headway

За два роки застосунок завантажило понад 7 мільйонів користувачів. Улітку 2021 року його завантажувало понад 500 тисяч людей в середньому щомісяця. Ним користуються у 140 країнах світу. Найбільше – у США, Канаді, Австралії, Британії та Індії.

«Це досягнення всієї команди, адже ядро Headway – люди. Ми віримо в силу саморозвитку та створюємо неймовірні речі. Саме це дозволило нам за 2 роки зрости з 3 людей у стартапі до 90, і це тільки початок», – коментує СЕО та засновник Headway Антон Павловський.

За останній рік команда стартапу зросла втричі, а прибуток – ушестеро. Стартап Headway входить до екосистеми міжнародного ІТ-холдингу Genesis.

Підписка

Перший місяць користування безплатний. Далі:

  • річна підписка – $89,99;
  • місяць – $12,99;
  • квартал – $29,99.
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь