Спецпроєкти

Суд позбавив батька Брітні Спірс опікунства над співачкою


Суд позбавив батька Брітні Спірс опікунства над співачкою та призначив нового тимчасового опікуна.

Про це повідомляє The New York Times.

Кого призначили тимчасовим опікуном?

Суд підтримав прохання Брітні Спірс про скасування опікунства над нею з боку її батька Джеймса Спірса. Він ухвалив тимчасове рішення про призначення опікуном адвоката співачки Джона Монтгомері.

Дата суду про повне скасування опіки над Брітні Спірс поки що невідома. 12 листопада відбудеться засідання щодо статків співачки й контролю над ними.

Наразі статками керуватиме бухгалтер Брітні Джон Забел.

Адвокат співачки попросив про паралельне розслідування правомірності дій батька Брітні Спірс.

Ми розповідали історію Брітні Спірс. Співачка вже давно судиться з батьком і довгі роки намагається вийти з-під опіки Джеймса Спірса. Опікунство над співачкою чоловік здобув у 2008 році, коли вона потрапила в психіатричну лікарню через проблеми з алкоголем і наркотиками.

Перебуваючи під опікунством батька, співачка, за її словами, проходила тест на наркотики кілька разів на тиждень. Її кредитна картка належала службі безпеки, тому вона не могла розпоряджатися нею.

Увесь цей час вона продовжувала виступати, давати концерти та брати участь у телешоу. Спірс заробляла мільйони, але, за її словами, їй виділяли лише дві тисячі доларів на тиждень. Також вона розповіла, що її змушували виступати навіть із високою температурою, і це стало для неї одним із найстрашніших моментів у житті.

Брітні Спірс оплачує адвокатів та всі судові процеси по обидва боки розгляду – тобто як своїх захисників, так і представників батька.

Також Брітні Спірс виступила в суді Лос-Анджелеса із заявою скасувати опікунство над нею. Ми публікували переклад цієї промови.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь