Спецпроєкти

Київ може потрапити до «червоної» зони карантину — заява Кличка


22 жовтня Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалить рішення про перехід столиці до «червоної» зони карантину.

Про це заявив Віталій Кличко під час засідання Київради.

Яка ситуація в Києві зараз?

За минулу добу в Києві – майже 1200 нових хворих та 39 летальних випадків. Віталій Кличко заявив, що за останні дні зросла також госпіталізація хворих на COVID-19, приблизно по пів тисячі осіб щодня. Більшість госпіталізованих перебуває у важкому стані та потребує підтримки киснем або штучної вентиляції легень. 

«Ліжка в столичних лікарнях заповнюються. Уже понад 50% ліжок, які підготувало місто для лікування хворих на коронавірус, заповнені. А з киснем заповнені більш як 63 відсотки. Тому в п’ятницю відбудеться засідання Комісії з надзвичайних ситуацій міста, яка ухвалить рішення про запровадження додаткових обмежень і функціонування столиці в умовах “червоної” зони, в яку ми потрапимо днями», – заявив мер Києва.

Також Кличко дав доручення Департаменту охорони здоров’я КМДА, щоб він активізував кампанію з вакцинації. 

«Працюйте на округах, спілкуйтеся з людьми. Пояснюйте, що сьогодні єдиний спосіб зупинити розповсюдження вірусу та уникнути найсуворіших обмежень – масова вакцинація. І щеплюватися треба зараз. Щоб не стояти в чергах після того, як Київ потрапить у «червону» зону. Ми бачили, як це було нещодавно в деяких інших містах України», – зауважив Віталій Кличко.

Також, за словами мера столиці:

99% смертей і 98% госпіталізацій – це невакциновані пацієнти. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь