Спецпроєкти

Nike представив нову колекцію підліткового спортивного одягу – фото


Nike представив в Україні нову дитячу/підліткову колекцію з гаслом Play New. Вона покликана надихати на нові досягнення майбутнє покоління.

Героями українського кампейну стали Кіра Макогоненко та Даня Кліщар, які у свої 13 років демонструють неймовірні досягнення в улюблених справах та прагнуть вдосконалюватися щодня.

Кіра «Рожева пантера» Макогоненко з дитинства захоплюється боксом і викликає захват у всього світу, демонструючи неймовірну швидкість і техніку. Під керівництвом батька, майстра спорту з боксу та чемпіона світу з кікбоксингу, Кіра стала чемпіонкою Європи серед юніорів і здобула безліч інших нагород, іноді виходячи на ринг проти доросліших і серйозніших супротивників.

Даня Клещар не уявляє своє життя без вейкбордингу, вперше ставши на нього лише у дворічному віці. Вже у 12 років Даня здобув «Майстра спорту», і наразі він є багаторазовим переможцем українських та міжнародних чемпіонатів, зокрема змагаючись зі старшими суперниками.

Роби те, що тобі подобається, неважливо, скільки разів ти падатимеш, – у результаті ти все одно піднімешся на вершину. Пробувати щось нове – це вже перемога. Грай по-новому.

Дитяча колекція вже у продажу в магазинах Nike та на сайті deltasport.ua.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь