Спецпроєкти

Цукерберг планує оновити Facebook для молоді


Генеральний директор компанії Facebook планує найближчими роками оновити соцмережу. Там хочуть зосередитися на молодій авдиторії.

Про це повідомляє Reuters.

Що зміниться?

Роботу Facebook планують змінити вже найближчими кількома роками. Розробники повідомляють, що соцмережу хочуть зробити більш зручною та функціональною для молодого покоління. Марк Цукерберг хоче перепрофілювати команди так, щоб служити дороговказом для молоді, а не оптимізуватися до більшої кількості літніх людей.

«Наступного року ми внесемо значні зміни до Instagram та Facebook. Одним з аспектів цього є прагнення наших застосунків стати найкращими сервісами для молоді, якою ми визначаємо вік від 18 до 29 років. Це важливо тому, що за ними майбутнє», – розповідає Цукерберг.

Чому виникла така ідея?

Марк Цукерберг прийняв таке рішення після публікації фінансової звітності компанії за третій квартал 2021 року. У компанії порівняли показники одного періоду різних років, внаслідок чого виявили, що виторг становить 29 млрд доларів проти очікуваних 29,57 млрд. Окрім цього, кількість активних користувачів за місяць становить 2,91 млрд проти очікуваних 2,93 млрд.

Читайте також

Facebook починає створювати метавсесвіт: компанія планує найняти 10 тисяч інженерів. 

Зупинити кібербулінг: Facebook захищатиме громадських активістів та журналістів від цькування. 

Facebook, ти старий, іди лягай: чому найбільша платформа занепадає й не може цьому зарадити.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь