Спецпроєкти

Кіно для натхнення: 7 мотивувальних фільмів на всі випадки життя


Хороший фільм іноді дає чарівний пендель. Про такі мотивувальні фільми розповідаємо в добірці.

Скафандр і метелик (2007)

Надзвичайно мотивувальний фільм про чоловіка, який переніс інсульт. Вийшовши з клінічної коми, він усвідомлює, що в нього паралізоване все тіло, окрім лівого ока. Жан-Домінік використовує це рухоме ліве око й пише книжку про те, як це – бути заручником власного тіла.

А в душі я танцюю (2004)

Здається, класика мотивувальних фільмів. Хлопець Майкл прикутий до інвалідного візка майже все життя через ДЦП. Власне в інтернаті й розгортаються події фільму. Майкл знайомиться з новим пацієнтом закладу Рорі та надихається його оптимізмом і жагою до життя.

Мотивувальні фільми про спорт

Людина, яка змінила все (2011)

Спортивна драма про менеджера бейсбольної команди Біллі Біна, якого грає Бред Пітт. Він хоче створити круту бейсбольну команду попри матеріальні труднощі. Дуже мотивувальний фільм про те, що навіть коли весь світ проти тебе, варто йти до кінця у своїй меті.

Нокдаун (2005)

Після кількох карколомних поразок у поєдинках боксер Джим Бреддок змушений залишити спорт. Велика Депресія, грошей обмаль, і він змушений братися за будь-яку роботу, щоб прогодувати свою родину – дітей і дружину Мей. Але одного разу йому випадає нагода вийти на ринг замість іншого боксера.

Серфер душі (2011)

Драма, заснована на реальних подіях, розповідає історію серфінгістки, Бетані Хемілтон, якій у віці 13 років акула відкусила руку. Попри переконання навіть близьких у тому, що варто знайти інше захоплення, Бетані все ж встає на дошку й досягає успіху.

Мотивувальні фільми для жінок

Дика (2014)

Шеріл спустошена невдалим шлюбом і смертю матері й фактично втратила надію знайти щастя. Тому вона ризикує пішки пройти маршрут вздовж найвищих хребтів Каскадних гір та Сьєрра-Невади. Ця подорож практично дарує їй нове життя.

Північна країна (2005)

Фільм із Шарліз Терон у головній ролі розповідає про Джозі Еймс, яка повертається в маленьке провінційне містечко, звідки вона родом, разом із своїми дітьми. Вона втекла від чоловіка, який піднімав на неї руку. Тепер вона працює шахтарем, але потерпає від сексуальних домагань.

Раніше ми вже писали про історичні серіали.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь