Спецпроєкти

«Чого не знають маркетологи» і не тільки: найкращі 7 книжок про брендинг


Брендинг – це насамперед про репутацію. Наші партнери з видавництва «Фабула» зробили для вас добірку книжок про брендинг, які допоможуть зробити так, щоб вам довіряли. 

«Міфи про брендинг»

Автори Енді Мілліґан та Саймон Бейлі в книжці «Міфи про брендинг» проаналізували найпоширеніші помилки, що допускають люди, коли міркують про бренди. У книжці пояснюють, чому це поняття ширше, ніж етикетка, реклама чи зовнішня мішура, покликана тільки здерти якомога більше грошей із покупця. Автори спростовують найпоширеніші міфи на прикладі всесвітньовідомих брендів, які неодноразово підтверджували свою професійність.

«Гра в бренди»

Однією з головних причин успіху багатьох українських компаній є добре продумана стратегія. І Олексій Філановський знає про всі бізнес-підходи як ніхто інший. Автор сам працював над розробкою та впровадженням багатьох бізнес-стратегій. Тож книжка «Гра в бренди» є своєрідним щоденником спеціаліста з маркетингу та бренд-менеджерингу, де зібрано все, що потрібно маркетологам: важливі поради, настанови, а також загальна корисна інформація із цієї сфери.

«Ідентичність бренду. Базові рекомендації щодо створення фірмового стилю»

Книжка «Ідентичність бренду. Базові рекомендації щодо створення фірмового стилю» Аліни Вілер – це справжнє джерело знань для маркетологів. За структурою вона схожа на просту презентацію, де немає зайвої інформації. Кожне правило й порада підкріпленні ілюстраціями та прикладами, щоб наочно оцінити важливість дизайнерських та текстових рішень у формуванні власного бренду.

«На гачку. Як створити продукт, що чіпляє»

Привернути увагу потенційного покупця важко, оскільки їм пропонується різноманітний вибір продукції та послуг. Через це багато ініціаторів бояться розпочинати свою справу. Як же виділитися та привернути до себе увагу? Насправді простіше, ніж здається, у чому й запевняють автори книжки «На гачку. Як створити продукт, що чіпляє» Ніл Еяль та Раян Гувер. Відтак, якщо ви добре знаєте психологію вашої цільової авдиторії, можна вправно використовувати малопомітні важелі впливу й врешті впіймати його на «гачок» свого продукту.

«Маркетинговий план на одну сторінку»

Всі знають тезу «на помилках вчаться». А чому б не навчитися на чужих помилках? Спеціаліст із розвитку бізнес-проєктів Аллан Діб поділився своїм професійним досвідом у книжці «Маркетинговий план на одну сторінку». На його думку, половина успіху полягає в ґрунтовному підході ще на етапі формування плану дій. Автор зібрав найкращі тактики розвитку власного бренду, що є актуальними і для великих корпорацій, і для малого бізнесу.

«Як зростають бренди. Чого не знають маркетологи»

Хочете, щоб ваш клієнт повертався до вас знову й знову? Як зробити це реальним – розкаже директор Інституту маркетингу Байрон Шарп у книжці «Як зростають бренди. Чого не знають маркетологи». З нею ви навчитеся направляти думки потенційних покупців у потрібне вам русло та завжди лишатись у тренді.

«Креативний особистий брендинг»

Книжка «Креативний особистий брендинг» Юргена Саленбахера може замінити вам особистого бізнес-коуча та дати необхідну мотивацію до дії. Автор підкреслює важливість двох типів мислення для створення власного бренду: як творчого, так і ділового. Також він покроково розповідає, як не збитися зі шляху та втриматися на плаву попри тиск оточення.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь