Спецпроєкти

Родинний перегляд: добірка фільмів для всієї сім’ї


Найкращий спосіб провести вечір із родиною – подивитися разом класний фільм для всієї сім’ї.

Публікуємо добірку фільмів, з яких ви точно зможете вибрати той, що до душі.

Фільми-комедії для всієї сім’ї

Тато за маму, 2019

Італійська комедія для всієї сім’ї, яка розповідає про батька сімейства, який багато працює й постійно пропадає в офісі. Аж раптом мама вирішує поїхати у відпустку й залишити дітей на тата. Карло змушений знаходити баланс між роботою та піклуванням про трьох своїх дітей. 

Дідусь нелегкої поведінки, 2020

Під час візиту в крамницю дідусь Ед влаштовує бійку з охоронцем. Після інциденту, у який довелося втрутитися поліції, правоохоронці просять доньку діда Еда приглянути за старим і взяти його до себе додому пожити. От тут і починається найкумедніше, адже дід усім своїм виглядом і поведінкою виказує невдоволення.

Чарівне дзеркало, або подвійні неприємнощі, 2019

Веселий і легкий фільм для всієї сім’ї. Фрідо та Еміль – однокласники. Завдяки чарівному дзеркалу в них з’являються їхні «ідеальні копії», які вміють усе, що й хлопці. Але контролювати двійників неможливо, тож ситуація трохи виходить з-під контролю.

Нові фільми для всієї родини

Політ за мрією, 2019

Італійська стрічка про хлопчика Даріо, якого вразив прямий етер висадження Ніла Армстронга на Місяць. Настанови батька переконують хлопчика, що людина без мрії – не людина. Тож хлопчик серйозно захоплюється ідеєю повторити подвиг видатного космонавта.

Король Лев, 2019

Один із найкращих фільмів для всієї сім’ї. У короля Саванни Мусафи народжується нащадок – син Сімба, який має стати новим королем тваринного світу.

Реалістичний фільм National Geographic повністю відтворює мультик нашого дитинства. Має крутий, яскравий і сучасний вигляд, водночас так само змушує нас розчулитися.

Раніше ми вже публікували добірку боді-хорорів та фільмів про науку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь