Спецпроєкти

В Україні минув пік захворюваності — заява МОЗ


Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що пік захворюваності на COVID-19 в Україні минув.

Що це означає?

«Вперше за останні 11 тижнів 2 тижні поспіль ми бачимо зниження кількості випадків, кількості госпіталізацій і кількості летальних випадків. Це свідчить про те, що ми як країна вже пройшли пік і прогнозовано – у нас буде зниження. Але дивлячись на ситуацію в Європейському Союзі, у країнах Європи, де пішло стрімке зростання, то є великий ризик, що може бути й повторна хвиля, яка відразу почнеться», – зазначив Ляшко.

Принаймні однією дозою в Україні вакциновано 40% дорослого населення. Бустерна доза, тобто третя вакцина, стане доступна, коли щонайменше 60% українців будуть вакциновані хоча б першою дозою.

У червоних карантинних зонах статистика захворюваності, госпіталізацій і кількості летальних випадків також йде на спад, тому поступово області скасовуватимуть жорсткі карантинні обмеження.

«Найближчим часом у “червоних” зонах поки що стабільно, у нас пішла тенденція на зниження захворюваності, не думаю, що вже додаватимуться “червоні” зони. Але першою може вийти Луганська область, вона досягла індикаторів, які передбачають виведення з “червоного” рівня», – додав Віктор Ляшко.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐