Спецпроєкти

Шорти замість бікіні: Федерація гандболу змінила вимоги до жіночої форми


Міжнародна федерація гандболу змінила вимоги до жіночої форми після скандалу з норвезькими гандболістками, які відмовилися грати в бікіні.

Про це пише The Guardian.

Що сталося?

Збірну Норвегії з жіночого пляжного гандболу оштрафували за те, що вони відмовилися грати під час чемпіонату Європи в бікіні та одягнули шорти.

Це відбулося 18 липня під час матчу між командами Норвегії та Іспанії. У Міжнародної федерації гандболу (IHF) у правилах прописано, що дівчача форма для гандболу включає бікіні, а не шорти.

Бікіні повинні бути зі щільною посадкою, а ширина боків не має перевищувати 10 сантиметрів. Натомість дівчата порушили це правило й вийшли в синіх шортах. Їх оштрафували на 1500 євро, тобто по 150 євро з кожної.

Що змінили у правилах?

Міжнародна федерація гандболу змінила вимоги до жіночої форми. Їм дозволили одягати короткі щільні шорти, а також майки. Але є вимога до того, що жіноча форма повинна прилягати до тіла, до чоловічої уніформи такої вимоги немає.

Чоловікам дозволили також носити шорти довжиною до 10 см вище від коліна, але вони не можуть бути «занадто мішкуваті».

«Я сподіваюся, що це початок кінця сексизму та об’єктивації жінок і дівчат у спорті», – заявила активістка Таліта Стоун, яка створила петицію з вимогою змінити правила до жіночої форми, підтримала рішення федерації.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь