Спецпроєкти

Світовий рекорд: капіталізація Apple наблизилася до $3 трлн


Американська компанія Apple почала стрімко зростати. Вона наблизилася до позначки $3 трлн. Наразі це новий світовий рекорд.

Про це пише видання Bloomberg.

Що сталося?

Ринкова вартість компанії Apple сягнула 2,86 трильйона доларів. Невдовзі компанія може стати першою у світі з капіталізацією у 3 трлн доларів. Відтак 8 грудня акції компанії зросли на 2% до 174,61 долара. Тепер для того, щоб компанія перетнула позначку капіталізації у 3 трильйони доларів, акції повинні торгуватися на рівні 182,85 долара. Водночас акції компанії стрімко зростають, і лише з початку грудня вони зросли на 5,6%.

Аналітики вважають, що таке зростання акцій відбувається завдяки анонсованим новим продуктам: автомобіль й окуляри доповненої реальності. У компанії кажуть, що AR-окуляри можуть з’явитися найближчими двома роками, а от автомобіль – аж наприкінці десятиліття.

Нагадаємо, що у 2017 році компанія досягла позначки $1 трлн. А ще через два роки – $2 трлн. Наразі ж Apple – найдорожча компанія світу з капіталізацією майже $3 трлн. Для порівняння, ВВП Франції торік становив 2,6 трлн доларів. Тому компанія суттєво випереджає за цим показником своїх конкурентів.

Зазначимо, виторг Apple за 2021 рік становить по $1 млрд на день.

Читайте також

У 2022 році Apple може презентувати окуляри доповненої реальності. 

Захист дітей: Apple попереджатиме про інтимні фото в повідомленнях неповнолітніх. 

Компанія Apple запатентувала скляні гаджети. 

Запитання: яка собівартість iPhone 13 Pro та скільки заробляє Apple з одного телефона? 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь