Спецпроєкти

У метро Берліна продають їстівні квитки з канабісу


Мережа громадського транспорту Берліна BVG продає їстівні квитки з канабісу в метро.

Про це пише Deutsche Welle.

Який вигляд мають ці їстівні квитки з канабісу?

Квитки в метро зроблені з олії канабісу. Такий квиток коштує 8,80 євро (безліміт на весь день) і продаватиметься до п’ятниці (17 грудня). Квиток зроблений із їстівного паперу, який вимочили у трьох краплях конопляної олії. Оператор BVG заявляє, що така кількість конопляної олії має лише заспокійливу дію та є цілком безпечною та легальною для повнолітніх людей.

А сама олія отримана з насіння коноплі. На відміну від рослини, насіння не містить п’янких речовин, як-от ТГК. Тобто певною мірою за нешкідливістю її можна прирівняти до соняшникової, гарбузової чи оливкової олій. А ще вона 100% вегетаріанська.

«Так ви можете без проблем подорожувати Берліном весь день, а потім просто проковтнути свій різдвяний стрес разом із квитком», – заявили у BVG.

Про ці їстівні квитки з канабісу запустили цілу рекламну кампанію, яка закликає користуватися метро й розслабитися після важкого дня.

Квиток, який не тільки приведе вас додому,
але, можливо, також заспокоїть.
Шукати місце для паркування в Мітте, пробки на Кудаммі, будівельний майданчик на Рінгу, вантажівки для доставки посилок на вулиці з одностороннім рухом – Різдво в Берліні означає одне понад усе: стрес.

Стрес, якого ви можете уникнути в невимушеній формі – з нами, BVG. А щоб тепер ви могли підійти до Різдва ще спокійніше, у нас є квиток, за допомогою якого ви можете просто проковтнути свій гнів.

Скуштувати квиток можна лише після того, як ви завершите свою поїздку у громадському транспорті. В іншому разі вас чекає штраф.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь