Спецпроєкти

Британія вивозить з України частину співробітників посольства


Велика Британія відкликає частину співробітників посольства в Україні та членів їхніх сімей у відповідь на «щораз більшу загрозу з боку Росії». Водночас саме посольство продовжує свою роботу.

Джерело: Європейська правда

Раніше за Британію евакуйовувати співробітників почало посольство США. Держдеп оприлюднив заяву про наказ евакуюватися родичам своїх дипломатів та про дозвіл на виїзд частини своїх чинних співробітників.

Водночас ЄС не планує вивозити ні дипломатів, ні їхні родини. Там заявили, що не бачать загрози початку війни, доки тривають переговори з Російською Федерацією.

Також сьогодні з’явилася інформація, що НАТО спрямовує додаткові кораблі й винищувачі на східний фланг, Данія направляє в Балтійське море фрегат і відправить чотири винищувачі F-16 до Литви. Іспанія спрямовує кораблі до морських сил НАТО й розглядає варіант відправити винищувачі до Болгарії.

Франція висловила готовність відправити війська до Румунії. Нідерланди відправляють два винищувачі F-35 до Болгарії з квітня та приводять у готовність корабель і наземні елементи для Сил реагування.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь