Спецпроєкти

Google прискорює розроблення AR-гарнітури з кодовою назвою Project Iris – ЗМІ


Google слідом за Apple та Meta почав нарощувати роботу над гарнітурою доповненої реальності з внутрішньою кодовою назвою Project Iris. Орієнтовно цю гарнітуру мають презентувати у 2024 році.

Про це повідомляє The Verge з посиланням на анонімні джерела в компанії.

Перші прототипи, які розробляють на підприємстві, нагадують пару лижних окулярів і не вимагають прив’язного під’єднання до зовнішнього джерела живлення. Як і майбутні гарнітури від Meta й Apple, пристрій Google використовує камери, спрямовані назовні, щоб поєднувати комп’ютерну графіку з відеозаписом реального світу.

Гарнітура Google все ще перебуває на ранньому етапі розроблення без чітко визначеної стратегії виходу на ринок. Апаратне забезпечення працює на основі спеціального процесора Google й на операційній системі на Android. Хоча останні списки вакансій вказують на те, що унікальна ОС перебуває в розробленні. 

Project Iris зараз є проєктом із грифом «секретно». Основна команда, яка працює над гарнітурою, налічує приблизно 300 людей, і Google планує найняти ще сотні. Керівником роботи є Клей Бавор, який підпорядковується безпосередньо генеральному директору Сундару Пічаї, а також керує проєктом Starline, кабіною для відеочату з надвисокою роздільною здатністю.

За наявними даними, реліз кабіни Starline запланований разом із гарнітурою Project Iris у 2024 році. 

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь