Спецпроєкти

На Netflix вийде 25 корейських фільмів і серіалів у 2022 році


На стримінговій платформі Netflix вийде 25 корейських фільмів і серіалів у 2022 році.

Про це пише The Hollywood Reporter.

Що покажуть у 2022 році?

Netflix заявив, що вони створили та випустили загалом 15 корейських шоу у 2020 році. Серіал Squid Game став найпопулярнішою серією на Netflix за всю історію, а 95% його глядачів живуть за межами Кореї. І багато із цих користувачів продовжили вивчати інший корейський контент.

Тому у 2022 році Netflix планує випустити 25 корейських фільмів і серіалів.

Корейські серіали

All of Us Are Dead – це історія про учнів, які потрапили в школу під час спалаху зомбі-вірусу й борються за виживання. Обіцяють захопливий сюжет і ретельні та реалістичні деталі.

Прем’єра – 28 січня 2022 року.

Juvenile Justice – це історія про те, як жінку-суддю відправили в район із високим рівнем злочинів, які скоїли неповнолітні. Головна героїня була відома своєю неприязністю до неповнолітніх злочинців. Але після спілкування з дітьми та молодими людьми з кримінального району змінює свою думку, тому намагатиметься довести суспільству, що воно також винне в діях цих дітей.

Прем’єра запланована на січень, але достеменно поки невідомо.

Twenty Five, Twenty One це романтична драма про романтичне життя п’яти героїв із 1998 по 2021 рік. Любов і дорослішання головних героїв, а також хімія і труднощі між п’ятьма друзями нагадують нам про насичену, але красиву молодість.

Прем’єра – 12 лютого.

Forecasting Love and Weather – це романтична комедія, події якої розгортаються в Корейському метеорологічному управлінні між працівниками компанії. Головні герої тут постійно помиляються, падають і стають на ноги.

Прем’єра – 12 лютого.

Thirty Nine – це драма про трьох шкільних друзів, які майже все своє життя провели разом. Зараз їм по 39 років, і через певні складні життєві обставини вони змушені розлучитися.

Прем’єра – 16 лютого.

Tomorrow – це фантастична драма про женців, які раніше супроводжували мертвих, а тепер рятують тих, хто хоче померти. Головний герой Чой Джун Ун після того, як нещасний випадок робить його напівлюдиною-напівдухом, натикається на цих женців та стає контрактником у їхній команді управління кризовими ситуаціями, щоб допомогти їм у виконанні місії.

Business Proposal – це драма про службовий роман, заснована на всесвітньо відомому вебромані, який подивилися 320 мільйонів разів. Генеральний директор і співробітниця тієї ж компанії зустрічаються під час побачення наосліп. Так розпочинається їхня історія…

The Sound of Magic – це зворушлива драма про Юн А-ї, дівчинку, якій довелося занадто швидко подорослішати, і Ріуль, таємничого чарівника, який, хоча й виріс, хоче залишитися дитиною і мешкає в покинутому парку розваг.

Remarriage and Desires – це комедійний сатиричний серіал про реалії корейського життя та комерціалізований бізнес знайомств / шлюбів задля підвищення свого статусу в суспільстві.

Історія крутиться навколо ексклюзивного сватівського агентства Rex, де обслуговують найвищих членів суспільства. Працівники служби сватання прагнуть підвищити свій соціальний статус, вступивши до еліти, зокрема до «чорної» групи, яка складається лише з 0,001 відсотка населення.

A Model Family – це історія про людину на межі свого краху, банкрутства та розлучення, яка випадково наштовхується на завантажений готівкою автомобіль. Внаслідок цього звичайна сім’я потрапляє у світ незаконних грошей та наркотиків.

Glitch – це історія дівчини Хон Джихьо, яка намагається відшукати свого зниклого хлопця разом із членами клубу НЛО. У процесі вона стикається віч-на-віч із загадковою таємницею.

The Accidental Narco – це історія, заснована на реальних подіях, що розповідає про звичайного підприємця, у якого немає іншого вибору, окрім як ризикувати життям, приєднавшись до секретної місії урядових агентів, щоб захопити корейського наркобарона, який працює в The Accidental Narco.

The Fabulous – це історія про мрії, кохання та дружбу молодих людей, які присвячують своє життя роботі в індустрії моди, де мода часто означає пристрасть.

Love to Hate You – це драма про любов та емоційну симпатію між жінкою, яка ненавидить програвати чоловікам, і чоловіком, який постійно звинувачує жінок у всіх своїх проблемах.

Somebody – це детективна історія загадкового вбивства, яка обертається навколо популярного застосунку для знайомств. Це розслідування змушує розробника застосунку та його команду стати частиною цієї справи.

Money Heist: Korea – Joint Economic Area – це корейська адаптація іспанського серіалу «Паперовий будинок». У серіалі розкажуть про геніального стратега та його талановиту команду, що складається з висококласних злодіїв, які намагаються здійснити безпрецедентне пограбування на Корейському півострові.

Black Knight – події переносять нас у 2071 рік, де повітря на Землі стало настільки забрудненим, що люди не можуть вижити без респіраторних масок. А на безлюдних землях Корейського півострова запанувало суворе класове розшарування. Єдиною надією на виживання є стати водієм доставки.

Фільми

Love and Leashes – це фільм про цікавий роман між чоловіком із таємними особливостями та жінкою, яка натрапила на його таємницю. Така собі корейська БДСМ-історія.

Yaksha: Ruthless Operations – це захопливий шпигунський бойовик, який розгортається, коли нещадна людина, відома як «Якша», перетинається з прокурором під час спеціальної інспекційної місії в Шеньяні.

Carter – це фільм про агента, який страждає від втрати пам’яті та якого відправляють на таємничу місію.

Seoul Vibe – це історія про команду водіїв, які в гонитві за мріями та багатством долучаються до розслідування фінансових махінацій однієї впливової особи під час Олімпійських ігор 1988-го року в Сеулі.

20th Century Girl – драма про дівчину із золотим серцем, яка починає уважно стежити за популярним однокласником на прохання закоханої найкращої подруги. Події розгортаються наприкінці 20 століття і тривають у 21 столітті.

JUNG_E – події відбуваються у 22 столітті на спустошеній Землі, яка більше не придатна для проживання через зміни клімату. Серед хаосу в притулку, створеному для виживання людей, розгорається внутрішня війна. Перемога, що означає кінець війни, тепер залежить від пошуку способу клонувати легендарного найманця JUNG_E в масштабованого робота.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь