Спецпроєкти

Усе встигати та не «перегорати» – як працюється в коворкінгу Beeworking


Beeworking – це мережа коворкінгів у Києві, які об’єднує гарний дизайн та особлива філософія. 

Це не просто місце для роботи, тут є спортзал, душ, ігрові кімнати, кухня, лаундж-зона, вечірки та навіть кімната для сну. 

В чому головний задум Beeworking? 

01/8

Свою місію творці середовища описують так:

«Ми створюємо мережу коворкінгів, які змінять ставлення до офісної роботи. Ми пропонуємо нашим коворкерам насичений день, у якому буде місце роботі, відпочинку, спорту, освіті та розвагам. Ми робимо це для того, щоб кожен наш резидент у кінці дня відчував, що сьогодні день пройшов не даремно, адже він стільки всього встиг. 

Тому що ми віримо у те, що щасливі й успішні люди це ті, хто встигає і працювати, і приділяти час своїм особистим інтересам. Тому ми будуємо простори, де це можна комфортно поєднувати».

Як створювали інтер’єр Beeworking?

01/8

Про це ми дізналися в головної архітекторки Поліни Яковлевої, як зробити затишний дизайн, який спонукатиме до роботи й креативу. 

«‎Перш ніж створити дизайн власного коворкінгу, ми багато аналізували інші офіси. Із самого початку ми поставили запитання: „‎Чого нам не вистачає в офісах?“.

Після цього питання почали розробляти дизайн. Він у нас легкий, європейський, з м’якими затишними кольоровими плямами. Він підходить для людини будь-якого темпераменту, будь-якої професії та будь-якого сприймання кольору. 

У нас світлий коворкінг із яскравими кольоровими акцентами, але без кітчевих перегружених візуальних елементів. 

Другим важливим чинником була простота орієнтації в приміщенні та щоб все було під рукою. Тому наш простір переважно ділиться на ядра, де відбуваються контакти між людьми, кавування, розмови. Потім усі працівники розходяться до офісних осередків. 

Наша філософія в тому, що ми робимо як для себе. Ми будуємо коворкінг і самі працюємо в ньому. Ми дивимося за поведінкою резидентів, чи комфортно їм, чого не вистачає, як вони спілкуються між собою. 

Інформація про плани та ціни

01/8

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь