Спецпроєкти

Україна ініціювала засідання Ради Безпеки ООН через звернення російських окупаційних адміністрацій до Росії


Україна ініціювала термінове засідання Ради Безпеки ООН в зв’язку зі зверненням російських окупаційних адміністрацій в Донецьку та Луганську до Росії.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Деталі

22 лютого ватажки так званих «ДНР» та «ЛНР» Денис Пушилін та Леонід Пасічник звернулися до президента Росії Володимира Путіна з проханням допомогти у війни проти Збройних сил України. Оприлюднили це повідомлення тільки 23 лютого.

Ватажки самопроголошених республік повідомили про «воєнну агресію» з боку України, передає їхні слова речник Путіна Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

«На імʼя президента Росії Володимира Путіна надійшли листи-звернення від голови «Луганської народної республіки» Леоніда Пасічника та голови «Донецької народної республіки» Дениса Пушиліна. Глави згаданих «республік» від себе особисто і від їхніх народів ще раз висловлюють вдячність президентові Росії за визнання їхніх «держав», —цитата Пєскова.

Після цього повідомлення міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив наступне:

«Україна ініціювала термінове засідання Ради Безпеки ООН в зв’язку зі зверненням російських окупаційних адміністрацій в Донецьку та Луганську до Росії із запитом про надання військової підтримки, що є подальшою ескалацією безпекової ситуації».

Раніше ми повідомляли про ухвалення надзвичайного стану і те, що він передбачатиме.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь