Спецпроєкти

FILM.UA презентує цикл про українських діячів науки та культури, яких світ помилково ідентифікує як росіян


Українська історія та культура тривалий час страждала від насадженого російською владою комплексу меншовартості, тоді як російська на міжнародному рівні завжди славилася своєю величчю. Однак те, що сьогодні називають «великою російською культурою», є культурою імперії – створювалася вона представниками багатьох націй, зокрема й українцями.

Саме про діячів науки та культури з України, надбання яких впродовж віків вважали російськими, FILM.UA створила документальний цикл «Народжені Україною».

Подробиці: де подивитися 1-й епізод циклу?

Голосом проєкту став заслужений артист України Юрій Горбунов. Він проведе для глядачів короткий екскурс в історію з життя кожного героя проєкту та розповість про перебіг подій, які сприяли приписуванню українських діячів до лав росіян.

Перший епізод присвячений розповіді про діяльність видатного письменника Миколи Гоголя. От цей епізод:

ДОВІДКА

«Народжені Україною» – це цикл коротких атмосферних відео, присвячених діячам науки та культури, яких увесь світ ідентифікує як росіян, однак всі вони – українці за походженням.

Виконавча продюсерка – Тетяна Носенко
Продюсерки – Юлія Мордас, Олена Малкова
Сценаристки – Марія Квітка, Леонора Пащенко
Графіка – Євген Санніков

Раніше ми розповідали, що композиція дизайнерів з Бучі вперше представить Україну на найбільшій щорічні виставці квітів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь