Спецпроєкти

Композиція дизайнерів з Бучі вперше представить Україну на найбільшій щорічні виставці квітів


Композиція ландшафтних дизайнерів з Бучі вперше представить Україну на всесвітньовідомому фестивалі шоу-садів та виставці квітів Hampton Court Flower Festival.

Фестиваль відбудеться 4-9 липня в Лондоні.

Подробиці

Український сад «Те, що не горить» Вікторії Манойло, професійної ландшафтної дизайнерки з-під Бучі, та відомої голландської дизайнерки американського походження Керрі Престон – відповідь на заперечення української ідентичності, яку представляє військове вторгнення росії.

Коли рф розпочала повномасштабну війну війну в Україні, Вікторія та Олексій Манойло були за межами України. Після того, як стало зрозуміло, що Буча, та
село неподалік, де знаходиться їх будинок, окуповані, вони знайшли притулок у Німеччині.

Шукаючи підтримки, вони спланували поїздку до своєї подруги та колеги Керрі Престон. Тоді й народилася ідея створення Саду.

Сад – це квінтесенція українського землеробського ландшафту та його народної культури. У дизайн саду вплетений символ рушника — вишитого полотна, яке використовується у важливих обрядах.

У цьому саду рушники прикрашають силует згорілої хати, що стоїть на полі ячменю, перемежаному з польовими квітами. Усередині руїни будинку – тризуб  як символ, що означає опір і відродження.

Вікторія, Олексій та Керрі сподіваються, що цей сад допоможе зібрати кошти на відбудову українських парків, садів та природних територій. Команда співпрацює з Гільдією ландшафтних архітекторів України, щоб створити проект «Жовте та блакитне дає зелений». Для збору коштів Вікторія, Олексій та Керрі використовують онлайн-платформу indiegogo.

Гроші, зібрані під час краудфандингу, будуть використані для фінансування саду в Хемптон-Корт та на відновлення зелених насаджень в Україні.

Раніше ми розповідали, що у Токіо відбудеться прем’єра альманаху короткометражок від українських кінорежисерок.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь