Спецпроєкти

«До війни у нас були зовсім інші плани»: Міша Кацурін та Антон Птушкін випустили другу серію фуд-тревел-шоу, яку відзняли до 24 лютого


Наприкінці минулого року ресторатор Міша Кацурін та тревел-блогер Антон Птушкін запустили спільне фуд-тревел-шоу, яке мало на меті розкривати країну та її культуру через їжу. Перші два випуски зняли в столиці Лівану, Бейруті, а прем’єру третього запланували на кінець лютого. Однак все змінив напад росії на Україну.

Через три місяці Міша Кацурін та Антон Птушкін повертаються на YouTube з відзнятим контентом про Таїланд. У новому випуску – ексклюзивне інтерв’ю з Джей Фай – головним шеф-кухарем Тайланду, знаковий пад-тай і базар-перевертень просто на рельсах.

Зйомки випуску проходили за місяць до повномасштабної війни в Україні.

«До війни у нас були зовсім інші плани. Ми встигли відзняти цілих вісім випусків про Таїланд. Чому так багато? Бо він прекрасний! Жоден із цих випусків не буде доступним для жителів росії та білорусі. А от українцям пропоную відволіктися хоча б на якийсь час від стрічки новин на інший контент. До того ж на певних умовах: ми вам новий випуск – ви будь-який комфортний донат на допомогу Україні», – коментує вихід нової серії фуд-тревел-шоу Міша Кацурін. 

Сам Кацурін у випусках безкоштовно рекламуватиме невеликі українські фуд-виробництва, підтримуючи малий бізнес у країні.

Нова серія фуд-тревел-шоу вже доступна:

Раніше ми повідомляли, що ВДНГ запускає щотижневі ярмарки української продукції.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь