Спецпроєкти

Mastercard, Нацбанк та Мінцифри запускають ініціативу для підтримки стартапів і підприємців


Mastercard заявила про запуск ініціативи в рамках програми Start Path. Програма розроблена для українських фінтех-компаній та підприємців. Вона надасть стартапам можливість пришвидшити розвиток та сприятиме відновленню економіки України. 

Ініціативу підтримали Нацбанк України та Мінцифри.

Про програму

Нова ініціатива Start Path є продовженням поточної стратегії Mastercard, що спрямована на підтримку населення та економіки України.

Програма включає стратегічне партнерство з банками задля забезпечення стійкості їхньої інфраструктури завдяки впровадженню хмарних рішень; програму Digital First для мобільного банкінгу; партнерство з торговими партнерами для розширення доступу до послуги «Готівка на касі» та співпрацю з іншими організаціями з метою спрощення фінансових операцій між фізичними особами на території країни.

Подання заявок стартуватиме цього літа. 

На першому етапі підтримка надаватиметься п’ятьом українським стартапам. Обрані стартапи протягом шести місяців отримуватимуть менторську підтримку, доступ до ресурсів і можливостей нетворкінгу з провідними експертами,.

Заступник Міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков:

«У нас є довгострокова стратегія зробити Україну найбільшим європейським ІТ-хабом. Ми маємо для цього все – талановитих розробників, сприятливу екосистему стартапів та найкращі податкові умови. Цифрова економіка відіграватиме життєво важливу роль у відбудові та відродженні України. Тому інвестиції в Україну – це інвестиції у майбутнє демократичного світу».

Раніше ми повідомляли, що IBM остаточно йде з російського ринку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь