Спецпроєкти

Сервіс графічного дизайну Сanva повністю йде з рф


Популярний сервіс графічного дизайну Сanva теж долучився до санкцій проти країни-агресора рф. На сайті проєкту з’явилося повідомлення про повний вихід з росії і блокування сервісу для російських користувачів.

Деталі

«Як і мільярди людей у ​​всьому світі, ми вражені і вбиті горем, побачивши військові злочини, що продовжуються, і загибель тисяч безневинних життів, оскільки Росія продовжує свою незаконну війну в Україні. Як ми вже повідомляли на початку березня, ми категорично проти актів агресії, що продовжуються, з боку російського уряду і прагнемо миру і безпеки в усьому світі, тому ми блокуємо доступ до Canva в Росії в найближчому майбутньому», – представники сервісу Сanva в офіційній заяві про блокування сервісу.

У компанії додають, що це рішення було ухвалено зокрема після розмови з представниками української влади.

Зараз жителі рф не можуть користуватися Canva: при відкритті сервісу вони бачать повідомлення, що компанія «категорично засуджує незаконну війну в Україні».

Раніше ми писали, що «Інтерфакс-Україна» анонсував і скасував пресконференцію ексредакторки «Першого каналу» Марини Овсяннікової.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь